هاست پرسرعت
بازی

گیم‌پلی جدید Marvel’s Spider-Man 2 به مخفی‌کاری و مبارزه با Lizard می‌پردازد

گیم‌پلی جدید Marvel’s Spider-Man 2 به مخفی‌کاری و مبارزه با Lizard می‌پردازد

گیم‌پلی جدید Marvel’s Spider-Man 2 علاوه بر تعقیب‌وگریز دیوانه‌وار در منهتن، فعالیت‌هایی مانند توقف جنایات و بسیاری موارد دیگر را نیز به نمایش می‌گذارد.

تبلیغات

برداشت‌های عملی از بازی Marvel’s Spider-Man 2 منتشر شده است و جزئیات جدیدی مانند تنظیمات نرخ فریم بازی و ری تریسینگ همیشه روشن را ارائه می‌کند. همچنین گیم‌پلی جدیدی را نیز از بازی در دست داریم که با نمایش پیتر پارکر (Peter Parker) در لباس سیمبیوت شروع می‌شود و چندین توانایی را به نمایش می‌گذارد.

مایلز مورالز (Miles Morales) در بخش دیگری نشان داده می‌شود و بازیکنان تقریباً در هر زمانی می‌توانند بین این دو سوییچ کنند. ما قدرت‌های Venom Blast او را زمانی می‌بینیم که در حال فرار است و چندین دشمن را از پای در می‌آورد.

فعالیت‌های دیگری مانند جرایم تصادفی، استفاده از وب وینگز برای تعقیب یک پهپاد و نفوذ به موزه که نیاز به استفاده از یک ربات عنکبوتی کوچک برای ورود مخفیانه دارد نیز در ویدیوی مورد بحث آشکار می‌شوند.

نکتۀ قابل توجه، مبارزۀ پیتر با Lizard است. در کنار استفاده از قابلیت‌های مختلف سیمبیوت، بازیکنان می‌توانند از Smash Parry برای برخی حملات ناخواسته استفاده کنند. طولی نمی‌کشد که Lizard فرار می‌کند و همین امر منجر به تعقیب‌و‌گریزی پر سرعت در منهتن می‌شود که با دخالت کریون به پایان می‌رسد.

عنوان Marvel’s Spider-Man 2 در تاریخ ۲۰ اکتبر (۲۸ مهر) برای PS5 منتشر خواهد شد.

دانلود ۷۲۰
دانلود ۱۰۸۰

نظر شما در این باره چیست؟

منبع: GamingBolt

Legend KillerMHNmeysambKRATOS THE GREAT¶DIAMOND¶Pop_StarHTremblerهادی صفائیlul-bookASSADullahDota2CatalystAminTSLPortergod of warامیر حسینDanielortegaمارتین فورد(شیفته عظمت غلام)Xerexplaymrmore

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا