هاست پرسرعت
بازی

یوبیسافت در صورت برگزاری E3 2023 چه عناوینی را نمایش خواهد داد؟

یوبیسافت در صورت برگزاری E3 2023 چه عناوینی را نمایش خواهد داد؟

ایو گیلموت (Yves Guillemot)، مدیر عامل یوبیسافت، اخیراً اعلام کرده است که این شرکت در صورت برگزاری E3 2023 در این رویداد حضور خواهد داشت و بازی‌های مختلفی را نمایش می‌دهد.

تبلیغات

پیش از این شایعاتی در خصوص نمایش عناوین Splinter Cell Remake، Far Cry 7 و Star Wars در فضای مجازی منتشر شده بود. در همین راستا، رسانه Insider Gaming در تماس با منبع خود اطلاعاتی در مورد برخی از بازی‌های یوبیسافت (Ubisoft) که احتمال دارد در رویداد E3 2023 حضور داشته باشند، کسب کرده است.

شکی نیست که کمپانی یوبیسافت عناوینی زیادی در دست توسعه دارد و احتمالاً تمرکز E3 امسال روی عناوینی است که این شرکت در طول یک سال آینده منتشر خواهد کرد. Insider Gaming پیش از این دریافته است که حضور بازی‌های Assassin’s Creed Mirage، Assassin’s Creed Nexus و نسخه‌ی واقعیت مجازی در E3 2023 تضمین شده هستند. از سوی دیگر، احتمالاً بازی Assassin’s Creed Codename Red و Assassin’s Creed Codename Hexe در زمان دیگری نمایش داده خواهند شد.

تعدادی از منابع اشاره کرده‌اند که یوبیسافت در حال حاضر نسبت به اعلام و تعیین تاریخ انتشار عناوین خود تردید دارد و در آینده نیز تردید بیشتری خواهد داشت. با توجه به اینکه عنوانی مانند Skull and Bones 6 چند بار به تعویق افتاده و بازی Beyond Good and Evil 2 همچنان پس از گذشت سال‌ها در دست توسعه است و تاریخ دقیقی برای انتشار ندارد، تعجب آور نیست که چنین تصمیمی از سوی این شرکت اتخاذ شده باشد.

برخی منابع فاش کرده‌اند که یوبیسافت قصد دارد یک بازی تک‌نفره از یکی از فرنچایزهای نادیده گرفته شده خود را معرفی کند و گفته شده است که این بازی، نسخه جدید Rayman نخواهد بود.

با اطلاعاتی که اکنون در دسترس است، Insider Gaming حدس می‌زند که حضور تعدادی از بازی‌های یوبیسافت در E3 2023 تضمین شده هستند. این عناوین به شرح زیر است:

  • Just Dance 2024
  • Assassin’s Creed Mirage
  • Assassin’s Creed Nexus
  • XDefiant
  • Avatar: Frontiers of Pandora
  • Skull & Bones
  • The Crew: Motorfest
  • Mario: Sparks of Hope DLC 2

اینکه آیا بازی‌های موبایلی یوبیسافت در E3 2023 حضور خواهند داشت یا خیر، هنوز مشخص نیست؛ اما این شرکت اعلام کرد است که عناوین موبایلی Assassin’s Creed Codename Jade، Rainbow Six Mobile و The Division Resurgence تا پیش از آوریل 2024 عرضه خواهند شد.

همچنین انتظار می‌رود بازی‌هایی مانند Splinter Cell Remake، Far Cry 7، Star Wars و Beyond Good and Evil 2 در رویدادی پس از E3 2023 نمایش داده شوند. به جز Beyond Good and Evil 2، سایر عناوین اشاره شده در مراحل ابتدایی توسعه خود قرار دارند، بنابراین اگر رویدادی برای نمایش آن‌ها در کار باشد، چیزی بیش از نمایش یک تریلر سینمایی انتظار نمی‌رود.

در حال حاضر در خصوص نمایش بازی‌هایی مانند دنباله Immortals Fenyx و عناوین بعدی Ghost Recon جزئیات جدیدی در دسترس نیست.

به نظر شما یوبیسافت چه عناوینی را در صورت برگزاری مراسم E3 2023 نمایش خواهد داد؟

امیرred-eyed Banished Knightننه آشوبAnubysgod of warMincraftPorfosor🇮🇷meysambققنوس آسمانParham_Sh

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا