بازی

یوبی‌ سافت رسما ساخت Assassin’s Creed Remake را تکذیب کرد

یوبی‌ سافت رسما ساخت Assassin’s Creed Remake را تکذیب کرد

شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) به شایعات مختلف درباره بازسازی Assassin’s Creed پرداخته است.

ناگفته نماند که سری Assassin’s Creed یکی از بزرگترین فرنچایزهای تاریخ به حساب می‌آید. یوبی‌سافت توانست چیزی بسازد که بیش از 200 میلیون نسخه فروخته است و حتی فراتر از گیمینگ، دامنه خود را گسترش می‌دهد. تا به امروز کتاب‌ها، فیلم‌های لایو اکشن و بازی‌های اسپین‌آف زیادی از این آی‌پی وجود داشته است و اکنون نتفلیکس در حال کار روی یک سریال لایو اکشن بر اساس جهان Assassin’s Creed می‌باشد.

تقریبا کسی فکرش را نمی‌کرد زمانی که بازی اول در سال 2007 روی ایکس باکس 360 و پلی استیشن 3 منتشر شد، سری به چنین مجموعه‌ عظیمی تبدیل شود. اخیرا شایعاتی از ساخت بازسازی یا ریمیک نسخه اول سری Assassin’s Creed شنیده می‌شد. دلیل رخ دادن احتمالی این اتفاق، پانزده سالگی فرنچایز و البته قرار داشتن وقابع Assassin’s Creed Mirage در محیطی مشابه بود.

تبلیغات

شایعات مربوط به بازسازی Assassin’s Creed در تمام سال در حال پخش شدن بوده است، حتی گاهی معتبرترین خبرنگارها آن را تایید می‌کردند. این شایعه حاکی از آن بود که Assassin’s Creed Mirage که به تازگی معرفی شده است، به عنوان نسخه پایه‌ برای بازسازی Assassin’s Creed 1 ایفای نقش می‌کند. گویا قرار بود که ریمیک یا ریمستر بازی در سیزن پس Mirage گنجانده ‌شود.

با این حال، یوبی‌سافت تایید کرد که چنین بازسازی‌ای وجود ندارد. مارک الکسی (Marc-Alexis Côté)، تهیه‌کننده اجرایی Assassin’s Creed در مصاحبه‌ای به Axios گفت که هیچ بازسازی از اولین نسخه سری در حال توسعه نیست. در واقع، به نظر می‌رسد که یوبی‌سافت تمامی بازی‌های آینده Assassin’s Creed را در رویداد Ubisoft Forward خود معرفی کرده است.

اینکه آیا شایعات اخیر و علاقه طرفداران باعث می‌شود که یوبی‌سافت برای بازسازی بازی اقدامی انجام دهد یا خیر، هنوز مشخص نیست، اما به نظر می‌رسد فعلا خبری از چنین پروژه‌ای نخواهد بود. با توجه به اینکه Assassin’s Creed Infinity قرار است مرکز بزرگی برای آینده این سری باشد، بعید است که یوبی‌سافت رویکردی رو به عقب را اتخاذ کند.

Emperor Nima Shamsامیرsamulvahid gamer

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا