هاست پرسرعت
بازی

Alan Wake 2 شامل اشاراتی به سایر آثار Remedy می‌شود

Alan Wake 2 شامل اشاراتی به سایر آثار Remedy می‌شود

استودیوی Remedy که در حال حاضر مشغول کار روی Alan Wake 2 است، گفته که این بازی شامل اشاراتی به سایر آثار این استودیو می‌شود، اما تجربه‌ی آن آثار برای درک Alan Wake 2 ضروری نیست. Remedy هم‌چنین می‌خواهد که Alan Wake 2 برای تمام بازیکنان جدید قابل دسترسی باشد.

تبلیغات

کارگردان بازی Alan Wake 2 یعنی آقای کایل رولی (Kyle Rowley) در مصاحبه‌ای جدید با GamesRadar در مورد جوانب مختلف این دنباله‌ی مورد انتظار صحبت کرده است. او به طور مشخص گفت که برای لذت بردن از Alan Wake 2 نیاز به تجربه‌ی هیچ کدام از دیگر آثار استودیوی Remedy از جمله Alan Wake اول و حتی ریمستر آن نیست:

وقتی ما مشغول ایده‌پردازی در مورد Alan Wake 2 بودیم، همه بر سر این مسئله توافق داشتند که Alan Wake 2 باید تجربه‌ای قابل دسترسی برای تمام مخاطبان باشد. پس این بازی هم برای کسانی است که با هیچ کدام از آثار قبلی Remedy آشنایی ندارند و هم کسانی که در این ماجراجویی با ما و بازی‌های Remedy بوده‌اند.

البته این به معنای این نیست که نباید هیچ کدام از آثار قبلی Remedy را پیش از عرضه‌ی Alan Wake 2 در جریان سال جاری تجربه کنید:

البته اگر بازی‌های سری Alan Wake یا Control و بسته الحاقی آن یعنی Control: AWE را تجربه کرده باشید، در Alan Wake 2 متوجه اشارات زیادی به جهان و داستان آن بازی‌ها خواهید شد.

اگر به دنبال لذت بردن حداکثری از Alan Wake 2 هستید، می‌توانید حداقل بازی اول این سری را در قالب Alan Wake Remastered روی کنسول‌های جدید تجربه کنید. هم‌چنین تجربه‌ی بسته الحاقی Control هم توصیه می‌شود. اگر بتوانید به یک ایکس باکس 360 هم دست پیدا کنید می‌توانید نسخه‌ی فرعی سری Alan Wake یعنی Alan Wake’s American Nightmare را امتحان کنید.

در جریان همین مصاحبه هم رولی اعلام کرد که Alan Wake 2 قرار است اولین اثر استودیوی Remedy در ژانر وحشت بقا باشد. کارگردان خلاق استودیوی Remedy یعنی سم لیک (Same Lake) هم پیش از این گفته بود که Alan Wake 2 جاه‌طلبانه‌ترین بازی این استودیو تا به امروز است.

بازی Alan Wake 2 در حال حاضر برای ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن 5 و پلتفرم PC در دست توسعه قرار دارد.

امیرAmirchRezameysambRoyalknightVisible bearded manDARKSIRENRedDevilsHunterGrandWardenEAGAMERBehzaadgod of warꪖꪜꫀꪀᧁꫀ尺 ᣗᐡᣕᣕᕝᣗPorfosor🇮🇷🤘Mohsenj74KratosAli.warMahyarMsmشرکDenuvo Hatermore

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا