هاست پرسرعت
بازی

Cyberpunk 2077: تاریخ انتشار و حجم بسته‌الحاقی Phantom Liberty فاش شد

Cyberpunk 2077: تاریخ انتشار و حجم بسته‌الحاقی Phantom Liberty فاش شد

گمانه‌زنی‌های مداومی درباره بسته‌الحاقی Phantom Liberty بازی Cyberpunk 2077 وجود دارد. این محصول RPG و جهان باز تاکنون فرازونشیب‌های زیادی را تجربه کرده است.

تبلیغات

انتظارات به پایان خود نزدیک می‌شوند، زیرا هم‌اکنون برای عرضه آپدیت مذکور، یک تاریخ انتشار وجود دارد. آخرین اطلاعات فاش شده تاریخ عرضه و اندازه دانلود این بسته را تأیید می‌کنند و با کمال تعجب، زودتر از آن چیزی است که همه ما انتظار داشتیم.

سی‌دی پراجکت (CD Projekt) بسته‌الحاقی Phantom Liberty را در تاریخ ۲۶ سپتامبر ۲۰۲۳ (۴ مهر ۱۴۰۲) منتشر خواهد کرد و همانطور که توسط منابع پلی استیشن تأیید شده است، حجم آن تقریباً ۳۲.۹۲۶ گیگابایت خواهد بود.

افزونه‌های آتی شامل ویژگی‌هایی مانند وسایل نقلیه جدید، مبارزه با وسایل نقلیه، رویدادهای پویا، هیجان‌انگیز و بی‌پایان و … می‌شوند. ایستگاه‌های رادیویی جدیدی نیز برای لذت بردن بازیکنان در دسترس خواهند بود. علاوه بر این، رابط کاربری بازی نیز بهبود یافته است.


نظر شما در این باره چیست؟

منبع: EssentiallySports

DARKSIRENBehzaadmeysambSquat-latexPeter ParkerMahanهادی صفائیHTrembler🤘Mohsenj74Mehdi1984Black SwordsmanOldman1973Dark FantasygreatRGhost∞نامرئیKratosGG.WP.EZ.WINEAGAMERmore

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا