هاست پرسرعت
بازی

Dying Light 2 دارای بیش از ۲۰۰ صفحه محتوای حذف شده است

Dying Light 2 دارای بیش از ۲۰۰ صفحه محتوای حذف شده است

به تازگی، یکی از اعضای کامیونیتی عنوان Dying Light 2 تلاش کرده تا تمام محتوای حذف شده از بازی را در قالب یک سند جمع‌آوری کند و نتیجه واقعاً قابل توجه است.

تبلیغات

زمانی که کار او به پایان رسید، نتیجه در قالب یک سند ۲۳۱ صفحه‌ای قرار گرفت که همه‌چیز را پوشش می‌داد؛ از جناح‌ها، ماموریت‌ها، دیالوگ‌ها، مناطق، سلاح‌ها و هر چیز دیگری که فکرش را بکنید.

سند مورد بحث به طرز ماهرانه‌ای ایجاد شده. منظورم این است که سبُک بوده، تمام تصاویر را در خود دارد، فونت‌ها مناسب هستند و متن به خوبی نگارش شده است. این سند توسط کاربری به نام Sneed گردآوری شده که ممکن است خودش متوجه نباشد، اما اساساً یکی از بهترین تفکیک‌های محتوای حذف شده‌ای را که تا به حال دیده‌ایم، ایجاد کرده است.

پس از مطالعه این سند، خواهید آموخت که تعداد کثیری از جناح‌ها و گروه‌ها از حماسه زامبی‌کُشی استودیوی تک‌لند (Techland) پاک شده‌اند. تقریباً تمام کوئست‌لاین‌ها در نسخه نهایی وجود ندارند و مناطق کاملی از نقشه در هنگام انتشار حذف گردیده است.


نظر شما در این باره چیست؟

منبع: Insider Gaming

جسی پینکمنBioshock77Love Gamemilad saهادی صفائیpro_gamer93Joel MorganPeter ParkerPop_StarVisible gamer manv-alkalineShark GamerMahanMohsen bakhtiarimeysambآقا رضاNoob

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا