بازی

EA استودیویی را با رهبری خالق Halo برای ساخت بخش داستانی Battlefield تاسیس کرد

EA استودیویی را با رهبری خالق Halo برای ساخت بخش داستانی Battlefield تاسیس کرد

شرکت EA استودیوی جدید ریج‌لاین گیمز (Ridgeline Games) را به رهبری خالق سری Halo تاسیس کرده است تا روی بخش داستانی Battlefield کار کند.

این استودیو که در سیاتل مستقر شده است، در اکتبر سال گذشته پایه‌گذاری شد و در حال حاضر روی یک کمپین (بخش داستانی و تک‌نفرۀ) در جهان Battlefield کار می‌کند. کارگردان و رئیس ریج‌لاین گیمز، مارکوس لتو (Marcus Lehto)، که یکی از خالقین سری Halo به حساب می‌آید، حول این موضوع گفت:

این یک افتخار بسیار بزرگ است که با DICE و Ripple Effect همکاری و در سری Battlefield، فرصت‌های روایی، شخصیت‌پردازی و داستان‌سرایی متعددی را کشف کنیم.

تبلیغات

در دسامبر 2021، شرکت الکترونیک آرتس اعلام کرد که قصد دارد «یک جهان متصل Battlefield» را خلق کند و ساختار توسعۀ این عنوان را دگرگون سازند. به عنوان بخشی از این برنامۀ گسترده، وینس زمپلا (Vince Zampella)، موسس اینفینیتی وارد (Infinity Ward) و ریسپاون (Respawn)، وارد عمل شد و وظیفۀ مدیریت و نظارت بر فرنچایز Battlefield را برعهده گرفت.

نظر شما در این باره چیست؟

BehzaaadmeysambEmperor Nima ShamsPorfosorDARKSIRENداامیر حسینLonesome guyA SlashShanksDr.PyroM2Cianچپ دستAxebangerمتینAlbertMr.BadGuy@alistar(Squatlatex(Old man editionChris redfieldmore

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا