هاست پرسرعت
بازی

Fast X در حال تبدیل شدن به یکی از گرانترین فیلم‌های تاریخ سینما است

Fast X در حال تبدیل شدن به یکی از گرانترین فیلم‌های تاریخ سینما است

بر طبق گزارش‌ها، هزینه‌های انجام شده برای دهمین قسمت از سری فیلم‌های سریع‌وخشن یعنی Fast X، به عدد سرسام‌آوری نزدیک شده است.

بنا بر صحبت‌های منابعی که در جریان تولید فیلم هستند، هزینه‌‌های تولید فیلم Fast X (سریع 10) تا به حال از عدد 340 میلیون دلار فراتر رفته است. این مسئله به دلیل افزایش دستمزد ستاره‌های این اثر از جمله وین دیزل (Vin Diesel)، تورم جهانی و هزینه‌‌ی تست‌های کرونای انجام شده سر صحنه از عوامل تولید بوده است.

عدد 340 میلیون دلار، فیلم Fast X را در کنار آثاری مثل Pirates Of Caribbean: On Stranger Tides (دزدان دریایی کارئیب: سوار بر امواج ناشناخته) با بودجه 422 میلیون دلاری، Avengers: Infinity War (انتقام‌جویان: جنگ ابدیت) با بودجه 316 میلیون دلاری، Avengers: Endgame (انتقام‌جویان: پایان‌بازی) با بودجه‌ی 350 میلیون دلاری و Avengers: Age Of Ultron (انتقام‌جویان: عصر اوتران) با بودجه‌ی 386 میلیون دلاری در میان گرانترین آثار تاریخ سینما قرار می‌دهد.

تبلیغات

فیلم Fast X در ابتدا قرار بود تا به کارگردانی جاستین لین (Justin Lin) مراحل تولید خود را بگذراند؛ اما پس از اختلافات پیش‌آمده میان او و وین دیزل او تصمیم به ترک این پروژه گرفت و حالا سکان کارگردانی این فیلم در دستان لوییس لتریر (Louis Leterrier) است. از بازیگران این اثر می‌توان به وین دیزل و جیسون موموآ اشاره کرد.

فیلم Fast X در تاریخ 19 ماه مه 2023 (2 خرداد 1402) به روی پرده‌ی نقره‌ای خواهد رفت.

منبع: مووی وب

MosiLandعمو فیل کبیرپلنگ پیرهن صورتیH11Hmahdi12345DARKSIRENBehzaaadKHEDER_Pro_GamerMgoodsGamer GameoverGERALT

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا