بازی

High on Life پرفروش‌ترین بازی کنونی فروشگاه استیم است

High on Life پرفروش‌ترین بازی کنونی فروشگاه استیم است

بازی High on Life، بازی شوتر اول‌شخص و کمدی استودیو اسکوآنچ گیمز هفته پیش برای کنسول‌های ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس و رایانه‌های شخصی عرضه شد. با اینکه این اثر خیلی مورد استقبال منتقدین قرار نگرفت و متای کنونی آن روی متاکریتیک عدد ۶۸ است، اما فروش آن خیلی تحت تاثیر این نقدها قرار نگرفته است و حتی توانست رکوردشکنی کند.

بنابر آمار SteamDB، در هفته عرضه بازی High on Life، این اثر پرفروش‌ترین بازی فروشگاه استیم بود. در این چارت که براساس درآمد مرتب می‌شود، این بازی شوتر تنها کنسول استیم دک را جلوی خود می‌بیند که طبیعی است به خاطر قیمت بالاتر، میزان درآمد آن بسیار بیشتر از بازی‌های ویدیویی باشد. به طرز چشم‌گیری این بازی توانسته است از آثار بزرگی نظیر Call of Duty: Modern Warfare 2، فیفا ۲۳ و God of War جلو بزند. نکته مهم دیگر اینکه بازی روی سرویس گیم پس هم عرضه شده است و همین روی میزان فروش بازی تأثیرگذار است.

این اثر همچنین در آمریکا در رده چهارم بیشترین بازی‌های تجربه شده ایکس باکس قرار گرفته است. سه رتبه اول متعلق به مدرن وارفیر ۲، فورتنایت و GTA 5 است. بازی High on Life از این نظر از آثاری مثل Apex Legends، اورواچ ۲، NBA 2K23، دستینی ۲ و Rainbow Six Siege جلوتر است. همچنین در کشور انگلیس هم High on Life هفتمین بازی کنونی تجربه شده از نظر مدت زمان روی پلتفرم ایکس باکس است.


مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا