هاست پرسرعت
بازی

Quantum Error قرار است اولین بازی از یک سه‌گانه باشد

Quantum Error قرار است اولین بازی از یک سه‌گانه باشد

همچنین تیم‌کیل مدیا (TeamKill Media) اعلام کرده است که جدا از سه‌گانه Quantum Error، تعداد ۴ بازی دیگر هم در دست ساخت دارد.

تبلیغات

هفته گذشته بود که خبر آمد مراحل ساخت Quantum Error به پایان رسیده است و دیروز نیز فهمدیم که این بازی در تاریخ ۳ نوامبر ۲۰۲۳ میلادی (۱۲ آبان ماه ۱۴۰۲) برای کنسول پلی استیشن ۵ منتشر خواهد شد. حال، سازندگان اعلام کرده‌اند که این بازی تنها مقدمه‌ای برای یک داستان طولانی است.

اطلاعات بالا اما از پاسخ حساب رسمی Quantum Error به توییت یکی از هواداران استخراج شده‌اند. وقتی که یکی از کاربران درباره آینده این فرنچایز سوال پرسید، تیم‌کیل مدیا پاسخ داد که این بازیِ تیراندازی، درواقع تنها اولین نسخه از یک سه‌گانه خواهد بود. به علاوه، استودیو سازنده اعلام کرد که به جز این سه‌گانه، برنامه دارد تا ۴ بازی دیگر نیز بسازد:

این اولین عنوان از یک سه‌گانه خواهد بود و به‌غیر از آن، ما برنامه داریم تا ۴ بازی دیگر نیز بسازیم. برای مدت‌های خیلی خیلی طولانی، چیزهای زیادی از ما خوهید دید.

البته تمام این اتفاقات احتمالاً تنها در صورتی رخ خواهند داد که Quantum Error بازخوردهای قابل‌قبول و مناسبی دریافت کند. این بازی جدا از پلی استیشن ۵، در آینده‌ای نامشخص برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و ایکس باکس سری ایکس/اس نیز منتشر خواهد شد.

منبع: GamingBolt

تبلیغات
Joel Morganگیمرِ روان شناسBatman Arkham knight∞meysambVisible gamer manMahanAlireza𝙽𝚒𝚖𝚊 𝚂𝚑𝚊𝚖𝚜Nemesissefirot2011هادی صفائیXboox.hoomeXerexplay

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا