هاست پرسرعت
بازی

Where Winds Meet در روز عرضه ۱۵۰ ساعت گیم‌پلی خواهد داشت

Where Winds Meet در روز عرضه ۱۵۰ ساعت گیم‌پلی خواهد داشت

علاوه بر این، سازندگان در Everstone Studio می‌گویند که Where Winds Meet بعد از انتشار نیز محتویات تک‌نفره بیشتری دریافت خواهد کرد.

تبلیغات

سال گذشته و در جریان رویداد GamesCom 2022 بود که برای اولین بار از Where Winds Meet رونمایی شد و پس از آن، اطلاعات چندانی از بازی دریافت نکردیم. با توجه به نمایش خیره کنند بخش‌های سینماتیک این عنوانِ نقش‌آفرینی با محوریت هنرهای رزمی، خیلِ زیادی از افراد مشتاقند بدانند که در روز عرضه، قرار است دقیقاً با چه چیزی مواجه شوند؟ اگرچه سوالات بی پاسخ زیادی وجود دارند اما حداقل یک چیز را خیلی خوب می‌دانیم؛ آن هم اینکه Where Winds Meet محتوای بسیار زیادی برای ارائه خواهد داشت.

Everstone Studio قبلاً اعلام کرده بود که نقشه بازی، ۲۰ کیلومتر مربع مساحت دارد و چنانچه انتظار می‌رود، این فضای عظیم قرار است با محتوای فراوانی پر شود. استودیو سازنده، در این باره به وب‌سایت GamingBolt گفت است:

به عنوان یک بازی جهان باز، ما انتظار داریم که اکتشاف و گشت و گذار در دنیای بازی، محتویاتی غنی و سرگرم‌کننده برای بازی‌باز به ارمغان بیاورد و این بازی نیز در زمان عرضه از ۱۵۰ ساعت گیم‌پلی تک‌نفره بهره خواهد برد. البته با توجه به آزادیِ عملی که در یک عنوان جهان باز وجود دارد، اگر هدف بازیکنان صرفاً تکمیل بخش داستانی باشد، می‌توانند برخی محتویات را نادیده بگیرند یا فقط به اکتشاف چیزهایی بپردازند که به آن‌ها علاقه دارند. بازی در آپدیت‌های آینده، به انتشار محتویاتِ تک‌نفره بیشتر ادامه خواهد داد و علاوه بر آن، بخش چندنفره نیز غنی و به طور منحصربفردی لذت‌بخش خواهد بود.

Where Winds Meet برای پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد و هنوز حرفی درباره تاریخ عرضه آن زده نشده است. لازم به ذکر است که این بازی در رویداد GamesCom 2023 که در تاریخ ۲۲ آگوست (۳۱ مرداد ۱۴۰۲) و در شهر کلن آلمان برگزار خواهد شد نیز حضور خواهد داشت.

منبع: GamingBolt

تبلیغات
?sobhan?meysambNemesisناتی گاد3dosefirot2011Visible gamer manوزغ (آنتی لگبت)mariosnowgirl

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا