هاست پرسرعت
بازی

Witchfire روی PC به مدت یک سال در انحصار فروشگاه اپیک گیمز خواهد بود

Witchfire روی PC به مدت یک سال در انحصار فروشگاه اپیک گیمز خواهد بود

عنوان Witchfire، ساخته‌ استودیوی استروناتز (The Astronauts)، اواخر این ماه وارد فاز دسترسی زودهنگام خواهد شد و در سال اول عرضه، به طور کامل در انحصار فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games) خواهد بود.

تبلیغات

طبق گفته‌ی یکی از موسسان شرکت استروناتز، آدریان چمیلارز (Adrian Chmielarz)، این بازی ۳۹.۹۹ دلار، متناسب با منطقه‌ای که بازی را خریداری می‌کنید، قیمت خواهد داشت. همچنین بازی به مدت یک سال یا حتی بیشتر در انحصار فروشگاه اپیک گیمز خواهد بود و بعد از آن برای فروشگاه‌های دیگر عرضه خواهد شد.

اینکه چه قدر از محتوای Witchfire در فاز دسترسی زودهنگام قابل بازی خواهد بود هنوز مشخص نیست، اما طبق گفته‌ی چمیلارز، هدف آن‌ها این است که پلیرها از هزینه‌ای که بابت خرید این عنوان پرداخت کرده‌اند، راضی باشند.

از آنجایی که بازی در سبک روگ‌لایک خواهد بود، پلیرها انتظار دارند بعد از مرگ، همه‌ی آیتم‌های خود را از دست بدهند که به نظر اینطور نیست، هدف بازی از مردن‌های متداوم کاراکتر اصلی، برخلاف دیگر بازی‌های این سبک، تنها یاد گرفتن مکانیک‌های آن نیست، بلکه پس از مدتی به شما جوایزی اهدا می‌شود که بعد از مردن نیز به همراه خواهید داشت.

در آینده قرار است تریلری منتشر شود که از طریق آن بیشتر با گیم‌پلی و سبک بازی آشنا خواهیم شد. همچنین استودیوی استروناتز قصد دارد تا این بازی را زمانی که به طور کامل ساخته شد، برای کنسول‌ها نیز عرضه کند.

Oldman1973v-alkalineMincraftRoyalknightS.I.N.ADark Fantasyحمیدرضا فروزانPeter ParkerThe fROGUNCLE ARTHURNemesisThe Red Devilmeysamb

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا