بازی

آغاز پری-لود نسخه ایکس باکس بازی Atomic Heart

آغاز پری-لود نسخه ایکس باکس بازی Atomic Heart

سال ۲۰۲۳ میلادی با انتشار تعداد زیادی از بازی‌های برجسته و مورد انتظار کارش را آغاز کرد که یکی پس از دیگری در دسترس بازیکن‌ها قرار می‌گیرند و بازی Atomic Heart نیز به‌زودی به جمع آن‌ها اضافه خواهد شد. این بازی اکشن نقش‌آفرینی جهان-باز شوتر استودیو Mundfish از زمان معرفی توجه افراد زیادی را به خود جلب کرد و اکنون پس از یک چرخه‌ی توسعه پرفرازونشیب و مواجهه با تأخیرها سرانجام به زمان عرضه نزدیک شده است.

در تازه‌ترین اخبار بازی مطلع شدیم که پری-لود نسخه ایکس باکس Atomic Heart در آستانه انتشار بازی آغاز شده است. کسانی که می‌خواهند در روز انتشار به تجربه بازی بپردازند، اکنون می‌توانند به‌سراغ دانلود فایل‌های آن بروند تا به‌محض عرضه جهانی به محصول دسترسی داشته باشند. این بازی در ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس و ایکس باکس وان به ۷۸.۶۶ گیگابایت فضای ذخیره‌سازی نیاز دارد که از نظر حجم اثری سنگین به‌حساب می‌آید.

هنوز سخنی از زمان شروع پری-لود بازی Atomic Heart در کامپیوتر و پلی استیشن به میان نیامده است، اما احتمالا به‌زودی امکان انجام این کار برای کاربران این پلتفرم‌ها نیز فراهم می‌شود. این بازی در تاریخ ۲ اسفند (۲۱ فوریه) برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و کامپیوتر منتشر می‌شود. کاربران سرویس گیم پس از همان روز نخست عرضه اتمیک هارت می‌توانند به تجربه‌ی آن بپردازند.


مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا