بازی

از ریمیک Sherlock Holmes: The Awakened رونمایی شد

از ریمیک Sherlock Holmes: The Awakened رونمایی شد

استودیوی اوکراینی فراگ‌ورز (Frogwares) اعلام کرد که پروژه‌ی جدید آن، نسخه‌ی ریمیک Sherlock Holmes: The Awakened خواهد بود و همچنین کمپین Kickstarter برای تامین بودجه نهایی توسعه‌ی این عنوان نیز برنامه‌ریزی شده است.

نسخه‌ی اصلی بازی Sherlock Holmes: The Awakened در سال 2006 میلادی منتشر شد. تیم توسعه‌دهنده قصد دارد تا داستان اصلی را برای نسخه‌ی ریمیک بازنویسی اساسی کند تا روایت آن ادامه‌ی داستان شرلوک جوانی باشد که در نسخه‌ی Chapter One حضور داشته است.

یاروسلاو ماتینیک (Jaroslav Martyniuk)، سرپرست تیم طراحان فراگ‌ورز، در خصوص پروژه‌ی ریمیک Sherlock Holmes: The Awakened می‌گوید:

هیچ کدی از بازی اصلی در نسخه‌ی ریمیک استفاده نمی‌شود. ما اساساً همه‌ی بخش‌های بازی را با استفاده از Unreal Engine 4 از ابتدا بازسازی می‌کنیم. قصد داریم از دارایی‌های جدید یا مواردی که می‌توانیم به صورت هوشمندانه از نسخه‌ی Chapter One که چند ماه پیش منتشر شد، استفاده نماییم. ما همچنین مکانیزم‌های گیم‌پلی کاملاً جدیدی را اضافه می‌کنیم و در عین حال در حال کار کردن مجدد روی مکان‌های اصلی هستیم تا معماهایی را که بازیکنان حل می‌کنند، گسترش دهیم. تغییرات در داستان بازی به این معنی است که صداگذاری کاملاً جدیدی انجام خواهد شد. ما همچنین در حال بازسازی دوربین هستیم تا شبیه بازی‌های پرسپکتیو سوم شخص مدرن باشیم و تمام رابط کاربری، انیمیشن‌ها، صحنه‌های برش را بازسازی کنیم. این عنوان در اصل یک بازی کاملاً جدید محسوب می‌شود که فقط داستان اصلی آن در مواردی کمابیش دست نخورده باقی مانده است.

ویژگی‌های ریمیک Sherlock Holmes: The Awakened به صورت خلاصه وار در قسمت زیر قرار داده شده است:

 • همه‌ی قسمت‌های گرافیکی با استفاده از Unreal Engine 4 بازسازی می‌شوند.
 • انیمیشن‌های جدید و بازسازی شده
 • تغییرات اساسی در میان‌پرده‌ها
 • اضافه شدن مکانیزم‌های تحقیقاتی جدید در گیم‌پلی
 • بازنویسی داستان برای ارتباط با شرلوک جوان‌تر
 • ارائه‌ی داستان نحوه‌ی نزدیک شدن شرلوک و واتسون به هم
 • داستان جزئی پرونده‌ها بازنویسی می‌شود
 • ماموریت‌های جانبی اضافی
 • ضبط صداگذاری جدید به زبان انگلیسی و ترجمه به چندین زبان دیگر
 • بازسازی رابط کاربری
 • تغییر حالت دوربین به پرسپکتیو سوم شخص متداول امروزی

Sergey Oganesyan، مدیر بخش روابط عمومی فراگ‌ورز اشاره می‌کند که این ریمیک به بودجه‌ی کمپین کیک‌استارتر نیازمند است. وی در این باره گفت:

تبلیغات

در شرایط عادی بودجه‌ی بازی بعدی خود را از فروش عناوین قبلی تامین می‌کنیم، اما جنگ اوکراین دائماً چالش‌های جدیدی را برایمان ایجاد کرده که هر بار ما را ملزم به توقف، جمع‌بندی و سازگاری می‌کند. این کار به زمان، تلاش و در برخی موارد بودجه‌ نیاز دارد که معمولاً برای تولید یک بازی مشخص می‌شود.

ما بخش بزرگی از محتوا، ویژگی‌های جدید و خط داستانی را داریم که همگی برنامه‌ریزی و معین شده‌اند. داستان اصلی را کمی بازنویسی کرده‌ایم و قصد داریم از صداپیشگی کاملاً جدید استفاده کنیم، بنابراین اکنون باید همه این موارد را ضبط و ترجمه کنیم. از آنجایی که برنامه‌ی ما انتشار بازی بر روی پنج پلتفرم است، به زمان و منابع کنترل کیفیت زیادی نیز احتیاج داریم.

همچنین استودیوی فراگ‌ورز اولین تصاویر ریمیک Sherlock Holmes: The Awakened را منتشر کرده است که در قسمت زیر می‌توانید مشاهده کنید.

بازی Sherlock Holmes: The Awakened قرار است برای پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس سری ایکس/اس، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و همچنین PC عرضه شود. کمپین کیک‌استارتر این بازی هنوز فعال نشده است و به نظر می‌رسد به‌زودی این بخش نیز کار خود را آغاز نماید.

DARKSIRENAlbertvafadaro0ashil0oAli984meysambRaminSaman_hk
حتما بخوانید : بازی The Lost Wild معرفی شد

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا