هاست پرسرعت
بازی

اسکین‌های Fortnite به بازی Destiny 2 خواهند آمد

اسکین‌های Fortnite به بازی Destiny 2 خواهند آمد

به نظر می‌رسد که در آینده اسکین‌هایی با تم بازی Fornite به عنوان Destiny 2 اضافه خواهند شد. این موارد شامل Omega، Black Knight و Drift می‌شود.

داده‌کاو Destiny به نام Ginsor، عکسی را به اشتراک گذاشت که به اسکین‌های کلاسیک Fornite در Destiny 2 اشاره می‌کند. ظاهرا این عکس به موارد بازاریابی مربوط می‌شود که قبل از رونمایی رسمی کشف شده است.

این اسکین‌ها شامل Black Knight برای کلاس Titan، اسکین Drift برای Warlock و اسکین Omega برای کلاس Hunter می‌شود و هر کدام از آن‌ها بر اساس اسکین‌های نمادین Fortnite از فصل‌های اولیۀ بازی مدل‌سازی شده است.

تبلیغات

اطلاعاتی در مورد نحوۀ دستیابی به این اسکین‌ها موجود نیست، هرچند به نظر می‌رسد که این همکاری دو طرفه خواهد بود و بعضی از داده‌کاوهای Fortnite به امکان حضور اسکین‌های Destiny در این بازی اشاره می‌کنند.

هم اکنون بانجی (Bungie) در حال آماده سازی برای انتشار محتوای جدید فصل 18 بازی Destiny 2 است. این استودیو از برنامه‌های آیندۀ خود برای عنوان Destiny 2 در طی رویدادی در اواخر ماه آگوست رونمایی خواهد کرد.

KRATOSEFAN1pro_gamer93تاد خالی بند (مطمئنم استارفیلد 2022 میاد)Tlou part 2 game of the centurydaddy.kianazkianazامیر حسینDr.PyroHerfeiySky ManAlbertmeysambaliKomodoye pirSam Fisher

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا