بازی

اولین واکنش‌ها به سریال House of the Dragon | حماسی و پر جنب‌وجوش

اولین واکنش‌ها به سریال House of the Dragon | حماسی و پر جنب‌وجوش

اولین واکنش‌های منتقدان نسبت به سریال House of the Dragon منتشر شده و آن‌ها این اثر را جانشین شایسته Game of Thrones دانستند.

سریال خاندان اژدها (House of the Dragon) پیش‌‌درآمدی برای سریال بازی تاج و تخت (Game of Thrones) است و سازندگان امیدوار هستند با بازگشت به وستروس، بتوانند خاطرات فصل آخر سریال اصلی را به فراموشی بسپارند و این اثر را همانند سریالی اصلی به موفقیت برسانند.

اتفاقات سریال «خاندان اژدها» حدود ۲۰۰ سال قبل از اتفاقات سریال «بازی تاج و تخت» جریان دارد و داستان کشمکش‌ها بین اعضای خاندان تارگرین را به نمایش می‌گذارد که در نهایت این کشمکش‌ها منجر به جنگ بین آن‌ها برای تصاحب تخت آهنین می‌شود، جنگی که به رقص اژدهایان شهرت یافته است.

رایان جی کوندال (Ryan J. Condal) و میگل سپاچنیک (Miguel Sapochnik) مدیران اجرایی سریال «خاندان اژدها» هستند که از نزدیک با خالق این جهان فانتزی گسترده یعنی جورج آر آر مارتین (George R.R. Martin) برای خلق این سریال تازه همکاری کرده‎‌اند.

حالا پس از مدت‌ها انتظار، اولین واکنش منتقدان به سریال «خاندان اژدها» منتشر شده است و منتقدان نظرات خود را در مورد این سریال اعلام کردند. بسیاری از منتقدان، این اثر جدید را سریالی حماسی و پر جنب‌وجوش توصیف کرده‌اند که جانشین شایسته‌ای برای سریال «بازی تاج و تخت» است. در ادامه نظر منتقدان قرار دارد.

سریال House of the Dragon

استیو واینتراب:

من اصلا فصل آخر سریال «بازی تاج و تخت» را دوست نداشتم. اما اذعان می‌کنم که قسمت ابتدایی فصل اول سریال «خاندان اژدها» به خوبی ساخته شده است و مطمئنا ادامه آن نیز همین گونه خواهد بود. در کل این سریال جالب به نظر می‌رسد.

تبلیغات

کریستینا ردیش:

سریال «خاندان اژدها» همانند سریال اصلی حس و حالی حماسی دارد و از لحاظ مقیاس و اندازه همانند سریال اصلی بزرگ است. این در حالی است که این اثر داستانی صمیمانه از یک خانواده را به تصویر می‌کشد و عشق و مشکلات بین آن‌ها را به نمایش در می‌آورد.

برندون کتز:

قسمت ابتدایی سریال «خاندان اژدها» پر جنب‌وجوش است و جانشین شایسته‌ای برای سریال قبلی به شمار می‌رود.

کت کومبز و منتقدان دیگر نیز قسمت ابتدایی سریال «خاندان اژدها» را فوق‌العاده خطاب کرده‌اند و برخی دیگر نیز به دلیل درون مایه جدی‌اش، به ستایش آن پرداخته‌اند.

پخش سریال «خاندان اژدها» از تاریخ ۲۱ اوت سال ۲۰۲۲ میلادی (یکشنبه ۳۰ مرداد ۱۴۰۱) از شبکه اچ‌بی‌او و سرویس آنلاین اچ‌بی‌او مکس شروع می‌شود.

منبع: کولایدر

Hasan0930شادمن 3X_Wolverine_XDARKSIRENmeysambRedeysKurosاتزیو آدیتورهTomiامیر گیمر

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا