بازی

ایکس باکس در رویداد Tokyo Game Show 2022 حضور خواهد داشت

ایکس باکس در رویداد Tokyo Game Show 2022 حضور خواهد داشت

مایکروسافت تایید کرد که ایکس باکس در تاریخ 24 شهریور 1401 (15 سپتامبر 2022) در نمایش دیجیتالی Tokyo Game Show حضور خواهد داشت.

در این رویداد ناشران و بازی‌سازان بزرگ از سراسر جهان حضور دارند. البته که همانند سال‌های گذشته، تمرکز اصلی روی بازی‌های ژاپنی و شرقی خواهد بود. ایکس باکس از طرفداران دعوت می‌کند تا در استریم ایکس باکس در مراسم Tokyo Game Show 2022 شرکت کنند، جایی که می‌توانید شاهد به‌روزرسانی‌های جدیدی از عناوین استودیوی بازی‌سازی ایکس باکس و شرکای این شرکت باشید.

تبلیغات

استریم یا پخش زنده این مراسم در کانال رسمی یوتیوب ایکس باکس پخش خواهد شد. جالب است بدانید که رویداد TGS برای اولین بار پس از سه سال دروازه‌های خود را به روی عموم باز خواهد کرد. اینکار به بازیکنان سراسر جهان اجازه می‌دهد تا از جدیدترین بازی‌های ویدیویی، فناوری و فرهنگ بازی در ژاپن لذت ببرند.

رویداد Tokyo Game Show با شعار «هیچ چیز بازی را متوقف نمی‌کند» همبستگی گیمرها را بیان می‌کند و نوید آینده امیدوارکننده‌ای از صنعت می‌دهد. مایکروسافت معتقد است که همه می‌توانند در این همایش‌ها از بازی کردن لذت ببرند.

infernomhmteamعلیPlayground GamesBahramPorfosorUMK3عمو فیل کبیرامیر حسینچپ دستhalkerAhmad_TR@alistarStar Fireamir_hasanpoor

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا