بازی

بازی Final Fantasy 14 به رکورد 27 میلیون بازیکن ثبت نامی رسید

بازی Final Fantasy 14 به رکورد 27 میلیون بازیکن ثبت نامی رسید

پچ 6.25 در تاریخ 26 مهر (18 اکتبر) برای Final Fantasy 14 منتشر می‌شود و Variant، Criterion Dungeons و داستان‌های فرعی جدیدی را به بازی اضافه خواهد کرد.

بازی Final Fantasy 14 از اسکوئر انیکس (Square Enix) همچنان شاهد موفقیت‌های بزرگی است. در جدیدترین قسمت برنامه Letter from the Producer، تهیه کننده/کارگردان نائوکی یوشیدا (Naoki Yoshida) اعلام کرد که بیش از 27 میلیون بازیکن در این MMORPG تحسین شده ثبت نام کرده‌اند. در اکتبر 2021، این بازی 24 میلیون بازیکن را به ثبت رساند که شاهد افزایش سه میلیونی ثبت‌نامی‌ها بودیم.

تبلیغات

فستیوال‌های طرفداران Final Fantasy 14 نیز در حال شروع مجدد هستند. این فستیوال‌ها در سال 2023 در شهرهای لاس وگاس، نوادا و لندن برگزار می‌شوند، در حالی که ژاپن سومین شهر میزبان در اوایل سال 2024 خواهد بود. از نظر محتوای آینده برای بازی، پچ 6.25 دانجن‌های جدید و ماموریت‌های جدیدی برای ارتقای سلاح‌ها اضافه خواهد کرد.

ماموریت‌های داستانی جدیدی نیز در دست ساخت است. این پچ در تاریخ 18 اکتبر منتشر می‌شود. علاوه بر Final Fantasy 14، یوشیدا روی Final Fantasy 16 نیز کار می‌کند که این ماه تریلر جدیدی دریافت خواهد کرد. این بازی اکشن و RPG برای انتشار در سال 2023 برنامه‌‌ریزی شده است.

هادی صفاییDARKSIRENKurosarmanO2گیمر غمگینInvisible bearded userEzio Auditore da Firenzeامیر حسینChris redfieldBroadsmokeMohsenj74Zahragamer2امیر

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا