هاست پرسرعت
بازی

بازی Red Dead Redemption 3 باید به داستان داچ و هوزئا بپردازد

بازی Red Dead Redemption 3 باید به داستان داچ و هوزئا بپردازد

بعد از موفقیت بازی Red Dead Redemption 2، راکستار (Rockstar) باید روی ریشه‌های گروه Van der Linde و رهبران آن یعنی داچ (Dutch) و هوزئا (Hosea) تمرکز کند.

بازی Red Dead Redemption 2 یکی از هیجان‌انگیز‌ترین و منحصربه‌فردترین تجربه‌های گیمینگ به شمار می‌رود و در حین فراهم کردن زمینه‌ای برای به شهرت رسیدن جان مارستون (John Marston)، فرصت تجربۀ زندگی آرتور مورگان (Arthur Morgan) را در اختیار مخاطبین قرار می‌دهد. تصمیم برگشت به گذشته و ارائۀ یک پیش درآمد روایی، باعث ایجاد تجربه‌ی خاصی برای طرفداران شد؛ زیرا آن‌ها شخصیت اصلی قسمت قبل یعنی جان مارتسون را به خوبی می‌شناختند و او به عنوان یک شخصیت فرعی در Red Dead Redemption 2 حضور دارد. بنابراین، ممکن است نسخه‌ی بعدی سری به این روند ادامه داده و زمان را به عقب‌تر نیز بازگرداند تا بازیکنان شاهد ظهور پدران آرتور و جان، یعنی داچ و هوزئا، باشند.

در بازی Red Dead Redemption 2، طرفداران فرصت تجربه‌ی زندگی در گروه Van der Linde طی دوران سقوط غرب وحشی آمریکا را به دست می‌آورند. در حالی که قانون و فناوری روز به روز در حال گسترش است، آرتور، داچ و هوزئا در تلاش برای فرار از آن هستند تا به زندگی‌ بیش از دو دهه‌ی گذشته‌ی خود ادامه دهند. پس درک اینکه این گروه از کجا آغاز کرد و آرتور چگونه با این زندگی درگیر شد، برای بازیکنان مهم است.

ریشه‌های گروه Van der Linde

بازی Red Dead Redemption 3 باید به داستان داچ و هوزئا بپردازد

در Red Dead Redemption 2، گروه Van der Linde شامل افرادی سرسخت، اما در عین حال دلسوز و مهربان بوده که سعی دارند با دروغ، حقه و دزدی در حین فرار از دست قانون، به زندگی خود ادامه دهند. هرچند دو رهبر آن یعنی داچ و هوزئا بیشتر از بقیه توجه را به خود جلب می‌کنند، ظاهرا داچ همیشه حرف درستی برای گفتن دارد و به صورت مداوم در تلاش برای اطمینان از درآمدزایی گروه است. هوزئا از طرفی دیگر، بیشتر واقع‌بین بوده و در تصمیم‌گیری عجله‌ای ندارد. متاسفانه بازیکنان این افراد را در حالی که در بدترین شرایط خود به سر می‌برند، ملاقات خواهند کرد.

زمینه‌سازی عنوان بعدی Red Dead Redemption در زمانی که داچ و هوزئا در اوج بوده‌اند، فرصت تجربه‌ی قدرت و شهرتی که این شخصیت‌ها داشته‌اند را به بازیکنان خواهد داد و در عین حال، یک دید کلی از ریشه‌های گروه Van der Linde ارائه می‌دهد. با حضور دو شخصیت اصلی احتمالی، گنجینه‌ای از داستان‌ها، مکان‌هایی برای ملاقات توسط بازیکنان و هیجان غرب وحشی در نقطه‌ی اوج آن، راکستار باید برای باری دیگر در عنوان جدید خود حرکت به گذشته را نظر بگیرد. داچ و هوزئا بهترین گزینه‌های ممکن برای پروتاگونیست خواهند بود زیرا طرفداران پیش از این با آن‌ها ارتباط برقرار کرده‌اند و مشاهده‌ی روند ملاقات با دیگر افراد گروه از جمله آرتور و جان، تجربه‌ی لذت‌بخشی خواهد بود.

بلندای غرب وحشی

بازی Red Dead Redemption 3 باید به داستان داچ و هوزئا بپردازد

هر دو نسخه‌ی Red Dead Redemption در دوران افول غرب وحشی جریان دارند و همزمان در سرتاسر کشور آمریکا، شهرنشینی رو به گسترش بوده است. در نتیجه بازیکنان مجبور بودند تا از جلب توجه قانون خودداری کنند، اما چنین موضوعی در دوران اوج داچ و هوزئا صدق نمی‌کرده است. پس کنترل یکی از این دو شخصیت، راهی عالی برای کاوش دنیایی عنان گسیخته خواهد بود؛ جایی که آزادی حرف اول را می‌زند و بازیکنان نیازی به نگرانی زیاد درباره‌ی قانون نخواهند داشت.

تبلیغات

این زمینه، امکان سرقت‌های مسلحانه، راه‌زنی و درگیری‌های بیشتر در حین رقم زدن اسم و رسمی برای خود را به بازیکنان می‌دهد. با وجود سکونت‌گاه‌های کوچک و فرصت‌های محدود، زندگی سخت‌تر به نظر می‌رسد اما بدون تهدید سازمان‌های بزرگ قانونی، بازیکنان قادر خواهند بود تا بدون شک و تردید از غرب وحشی لذت ببرند. این زمینه به درک تصمیم آرتور و جان برای وفاداری طولانی مدت به این گروه نیز کمک خواهد کرد.

رقابت Dutch و Colm O’Driscoll

بازی Red Dead Redemption 3 باید به داستان داچ و هوزئا بپردازد

یکی از خطوط داستانی قابل توجه در بازی Red Dead Redemption 2، رقابت بین دو گروه O’Driscoll و Van der Linde است که از رقابت میان رهبران گروه یعنی کولم اودریسکول (Colm O’Driscoll) و داچ نشأت می‌گیرد. از آنجایی که به غیر از قتل اعضای نزدیک به هر دو توسط دیگری به چیز زیادی اشاره نشده است، این موضوع می‌تواند به یک خط داستانی عالی برای پیش درآمد آینده تبدیل شود. هر دو گروه در Red Dead Redemption 2 بدنام بوده و رویت روند پیدایش و تبدیل آن‌ها به یک گروه قدرتمند، جالب خواهد بود.

با وجود اینکه داچ و کولم قبل از ایجاد گروه خود زمانی در کنار یکدیگر کار می‌کردند، آشکارسازی رقابت آن‌ها برداشت جالبی برای پیش درآمد خواهد بود. در طول Red Dead Redemption 2، شخصیت کولم تنها یک نقش فرعی داشته و به ندرت در خط اصلی داستان ظاهر شد؛ پس شخصیت او هنوز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. زمینه‌سازی Red Dead Redemption 3 در مراحل ابتدایی درگیری داچ و کولم، برای پایان چرخه‌ی Van der Linde در سری Red Dead عالی خواهد بود.

بازی Red Dead Redemption 2 با نوآوری‌های فراوان در زمینه‌ی اکتشاف در سبک جهان آزاد و داستانی جالب و هیجان‌انگیز، به عنوان یکی از پرطرفدارترین و موفق‌ترین بازی‌های سال‌های اخیر به شمار می‌رود و طرفداران به شدت کنجکاو هستند تا آیندۀ این سری را ببینند. وجود داچ و هوزئا به عنوان شخصیت‌های اصلی، راهی عالی برای پایان بخشیدن به داستان Van der Linde خواهد بود و به بازیکنان در درک سرمنشا جان و آرتور کمک خواهد کرد. استفاده از پیش‌زمینه‌ای با حضور کمرنگ‌تر قانون، قانون‌شکنان بیشتر و شروعی متواضعانه‌ برای یک گروه، Red Dead Redemption 3 باید به روزهای آغازین داچ و هوزئا و گروه Van der Linde بپردازد.


بازی Red Dead Redemption 2 برای پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، گوگل استیدیا و PC در دسترس است.

snowgirlگیمری عادیAlborzMmfbmohammad reza gamerامیر گیمرتاد خالی بند (مطمئنم استارفیلد 2022 میاد)Dr.Pyroخلوتvahid gamerPorfosorM.MTحاج عرفانvitto corleoneLonesome guyمحمدرسول میرزادهmeysambEmperor Nima Shamsاتزیو آدیتورهAlbertmore

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا