بازی

بازی S.T.A.L.K.E.R. 2 همچنان در سال 2023 منتشر خواهد شد

بازی S.T.A.L.K.E.R. 2 همچنان در سال 2023 منتشر خواهد شد

استودیوی GSC Game World شایعات اخیر منتشر شده در خصوص تاخیر در انتشار بازی S.T.A.L.K.E.R. 2 را تکذیب و اعلام کرد که عنوان مذکور همچنان برای عرضه در سال 2023 برنامه‌ریزی شده است.

بازی S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl چند ماه قبل به دلیل حمله ارتش روسیه به خاک اوکراین که استودیوی سازنده عنوان مذکور در آن کشور مستقر است، با تاخیر مواجه شد. طی گزارشی اعلام شد که تیم سازنده بازی به شهر پراگ کشور جمهوری چک نقل مکان کرد و روند توسعه را از سر گرفت. با این حال، گزارش‌های اخیر در خصوص لغو پیش‌خریدهای بازی مذکور از سوی مایکروسافت، حاکی از تاخیر جدیدی در انتشار بود.

اخیراً ویتالی کازونوف (Vitaly Kazonov)، سردبیر iXBT Games، با انتشار ویدیویی در یوتیوب ادعا کرده است که تعدادی از کارمندان GSC Game World از چند ماه قبل این استودیو را ترک کرده‌اند و بازی S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl دست کم تا سال 2024 منتشر نخواهد شد. با این وجود، یکی از اعضای تیم سازنده به‌تازگی ادعای مطرح شده در خصوص تاخیر در انتشار بازی را تکذیب نمود و بار دیگر تاکید کرد که بازی آن‌ها همچنان برای عرضه در سال 2023 برنامه‌ریزی شده است.

تبلیغات

بازی S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl برای رایانه‌های شخصی و ایکس باکس سری ایکس/اس در دست توسعه است و از روز اول انتشار روی سرویس گیم پس در دسترس خواهد بود.

Hossein82NکاکاسنگیDARKSIRENPorfosorمیام رو خطتainzگیمرهای دو دوتا پنج تاPashmak..darhalkhabZahragamer2vahid gamermahdi12345Masuod EnayatiAshen undead the bearerناتی گادmarioعلیرضا کریم‌خان زندهادی صفاییکیومرثعمو فیل کبیرLeon S. Kennedymore

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا