هاست پرسرعت
بازی

بازی Sonic Frontiers رکورد تعداد بازیکنان هم‌زمان این سری را در استیم شکست

بازی Sonic Frontiers رکورد تعداد بازیکنان هم‌زمان این سری را در استیم شکست

عرضه‌ی بازی Sonic Frontiers بر روی استیم منجر به شکستن رکورد تعداد بازیکنان هم‌زمان تاریخ این سری شده است. این بازی تعداد بازیکنان هم‌زمان Sonic Mania را تقریبا دو برابر کرده است.

طبق آمار منتشر شده از سوی SteamDB، بازی Sonic Frontiers از زمان عرضه در هفته‌ی گذشته توانسته به 19181 بازیکن هم‌زمان در استیم برسد. این عدد به طرز قابل توجه‌ای بیشتر از رکورد قبلی این سری است که توسط Sonic Mania با 11937 بازیکن هم‌زمان به جا گذاشته شده بود. با این اوصاف می‌توان گفت که کسب نقدهای نسبتا مثبت باعث افزایش توجهات به این بازی نسبت به سایر عناوین Sonic شده است. برای مقایسه می‌توانید فهرست کامل بازی‌های Sonic بر روی استیم را از نظر حداکثر تعداد بازیکنان هم‌زمان ببینید:

تبلیغات
  1. Sonic Frontiers – 19181
  2. Sonic Mania – 11937
  3. Sonic & All-Stars Racing Transformed – 5861
  4. Sonic Origins – 2668
  5. Sonic Forces – 2058
  6. Sonic Generations – 1686
  7. Team Sonic Racing – 1056
  8. Sonic Lost World – 252

بازی Sonic Colors Ultimate که سال گذشته منتشر شد در حال حاضر انحصاری فروشگاه اپیک گیمز بوده و به همین دلیل خبری از آمار استیم برای آن نیست. Sonic Frontiers قطعا یک موفقیت برای سگا (SEGA) و Sonic Team به شمار می‌رود و به نظر می‌رسد که این جهت جدید برای سری مناسب باشد. این بازی در حال حاضر نمره‌ی 72 را بر روی متاکریتیک دریافت کرده و نقدهای استیم آن هم “Very Positive” هستند. به گفته‌ی SteamDB بیش از 90 درصد بازیکنان به این این بازی نمره‌ی مثبتی داده‌اند.

بازی Sonic Frontiers در حال حاضر بر روی ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، پلی استیشن 4، نینتندو سوییچ و پلتفرم PC در دسترس است.

یوهان💙Ragnarök is here❄@alistarDARKSIRENBehzaaadJohnny joestarامیر حسینAMFisGONEsoosmarmahdi12345Amir abdoliPorfosor🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷El DiabloDota2Parham_Shکیومرثهمسایه ( فن بوی = پنچری )Invisible bearded userMohsenj74

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا