هاست پرسرعت
بازی

بازی Sons of the Forest بالاتر از Starfield در صدر فهرست موردانتظارترین عناوین استیم جای گرفت

بازی Sons of the Forest بالاتر از Starfield در صدر فهرست موردانتظارترین عناوین استیم جای گرفت

اطلاعات جدید به دست آمده نشان می‌دهد که نسخه دسترسی زودهنگام عنوان Sons of the Forest جایگاه بازی Starfield در صدر فهرست مورد انتظارترین بازی‌های استیم را از آن خود کرده است.

تبلیغات

به طور کلی فهرست مورد انتظارترین بازی‌های استیم همواره در حال تغییر هستند و اخیراً موارد جالبی رخ داده است. بازی The Day Before که تا چند هفته پیش یکی از مورد انتظارترین عناوین استیم محسوب می‌شود، به علت مشکلات حقوقی و نشان تجاری از این فهرست خارج شد. در همین راستا، به‌تازگی تغییرات جدیدی در این فهرست رخ داده است.

در پایان هفته گذشته، بازی Sons of the Forest که اثری در سبک وحشت بقای سندباکس است، توانست بالاتر از عنوان مورد انتظار Starfield در صدر فهرست مورد انتظارترین بازی‌های استیم قرار بگیرد. این طور به نظر می‌رسد که اغلب کاربران استیم در حال حاضر کاوش در یک جزیره‌ی ترسناک را به اکتشاف 1000 سیاره در فضا ترجیح می‌دهند.

استودیوی اندنایت گیمز (Endnight Games) حدود دو هفته قبل اعلام کرد که بازی Sons of the Forest در تاریخ 23 فوریه 2023 (4 اسفند 1401) به صورت دسترسی زودهنگام در استیم منتشر خواهد شد.

بازی Sons of the Forest دنباله‌ی عنوان The Forest محسوب می‌شود که این نسخه ابتدا در سال 2014 به صورت دسترسی زودهنگام عرضه شد. بازیکنان در این اثر خود را در یک جزیره پیدا می‌کنند و برای زنده ماندن به ایجاد پناهگاه، ساخت سلاح و ابزارهای مورد نیاز و همچنین جمع‌آوری غذا و آب و سایر منابع بپردازند و در عین حال با ساکنان ترسناک این جزیره که قبیله‌ای از آدم خواران شرور هستند، مبارزه نمایند.

سازندگان The Forest در طول این سال‌ها، به‌روزرسانی‌ها و محتوای مختلفی را برای این بازی منتشر کرده‌اند. ویژگی‌های جدیدی مانند حالت Co-op و حتی پشتیبانی از واقعیت مجازی اضافه شده است. این موارد باعث شده تا بازیکنان زیادی به این بازی جذب شوند. در حال حاضر همچنان بازیکنان زیادی به تجربه این اثر می‌پردازند و حدود چند ماه قبل آمار بیش از 76 هزار بازیکن همزمان را به ثبت رساند.

طبق توضیحات ارائه شده در صفحه استیم Sons of the Forest، این بازی قرار است به مدت 6 الی 8 ماه در مرحله دسترسی زودهنگام باقی بماند. اگرچه این بازه زمانی بسته به بازخوردهای بازیکنان می‌تواند تغییر یابد.

امیر حسینSepehrهادی صفاییKRATOSEFAN1Porfosor🇮🇷[ZORO|ACVFORmeysambاز پیروان bloodyblade.RedDenuvo HaterMincraftThe Legend of Zelda: Tears of the KingdomشرکABDVDBehzaadAbolfazlwachdogsجانم فدای اسپنسرPARASITE EVE 2𝗔𝗹𝗶𝟵𝟴𝟰@alistarmore

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا