بازی

بازی Star Wars: Eclipse به آثار قبلی کوانتیک دریم شباهت دارد

بازی Star Wars: Eclipse به آثار قبلی کوانتیک دریم شباهت دارد

مدیرعامل استودیوی کوانیک دریم (Quantic Dream) در صحبت‌های اخیر خود تایید کرد المان‌ها و پایه‌های اساسی عناوین قبلی این توسعه‌دهنده در بازی Star Wars: Eclipse نیز حفظ شده است.

آقای Guillaume de Fondaumiere در مصاحبه‌ی جدید خود می‌گوید عنوان اکشن ماجراجویی Star Wars: Eclipse دارای داستان و شخصیت‌های قوی و همچنین شخصیت‌های چندگانه قابل بازی است و در عین حال، به بازیکنان این امکان را می‌دهد که از طریق اعمال و تصمیمات خود، نحوه روند داستان را تغییر دهند.

تبلیغات

استودیوی کوانتیک دریم در عناوین خود تلاش می‌کند تا روایت‌ها و شخصیت‌هایی را ارائه دهد که بازیکنان را با تصمیماتی که در طول بازی می‌گیرند، در دنیایی جدید غوطه‌ور نماید. بهره‌گیری از دنیای Star Wars برای ارائه‌ی یک روایت متفاوت، ایده‌ای جذاب به نظر می‌رسد و باید منتظر ماند و دید تا استودیوی کوانتیک دریم چه عملکردی را با عنوان Star Wars: Eclipse از خود نشان خواهد داد.

طبق آخرین گزارش‌ها، روند توسعه‌ی بازی Star Wars: Eclipse به خوبی طی می‌شود. با این حال، تاکنون اطلاعات دقیقی از تاریخ انتشار بازی مذکور در دسترس نیست. چندی پیش نیز شرکت چینی نت‌ایز (NetEase) استودیوی کوانتیک دریم به صورت رسمی خریداری کرد.

meysambInvisible bearded uservahid gamerEzio Auditore da FirenzeAli984

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا