هاست پرسرعت
بازی

بازی The Callisto Protocol بین 12 تا 14 ساعت خواهد بود

بازی The Callisto Protocol بین 12 تا 14 ساعت خواهد بود

مدیر عامل و بنیان‌گذار Striking Distance Studios یعنی آقای گلن اسکوفیلد (Glen Schofield) به تازگی در مورد مدت زمان بازی The Callisto Protocol و هم‌چنین ارزش تکرار آن صحبت کرده است.

در ماه آینده قرار است شاهد عرضه‌ی بازی‌های مورد انتظار زیادی باشیم و در این میان The Callisto Protocol موفق شده تا نظر بسیاری از گیمرها را جلب کند. با توجه به نزدیک شدن به تاریخ عرضه‌ی این بازی، سازنده‌ی آن یعنی Striking Distance Studios تصمیم گرفته تا مدت زمان لازم برای به پایان رساندن بازی را مشخص کند. هم‌چنین در مورد ارزش تکرار این بازی پس از پایان آن صحبت شده است.

مدیر عامل Striking Distance Studios، گلن اسکوفیلد، در مصاحبه‌ای با مجله‌ی EDGE به تازگی گفته که به پایان رساندن بازی The Callisto Protocol به صورت میانگین بین 12 تا 14 ساعت زمان خواهد برد. با این حال اسکوفیلد هم‌چنین گفته که این بازی شامل راه‌های جانبی زیادی هم می‌شود که ارزش تکرار آن را بالا برده و باعث گفت‌و‌گو بین بازیکنان مختلف می‌شود:

تبلیغات

این راه‌های جانبی بعدتر در روند توسعه‌ی بازی به آن اضافه شدند، اما بسیاری از آن‌ها خیلی جالب هستند. در حال حاضر در مورد آن‌ها چیزی به شما نمی‌گویم. با این حال اگر به گشت و گذار علاقه داشته باشید قطعا می‌توانید بازی را طولانی‌تر کنید.

پیش از این اسکوفیلد گفته بود که بازی The Callisto Protocol یک اثر اکثرا خطی است که شامل محتوا و جزئیات جانبی زیادی می‌شود. برخی از این‌ها اطلاعات بیشتری را در رابطه با داستان بازی در اختیار بازیکن قرار می‌دهند.

بازی The Callisto Protocol در تاریخ 11 آذر 1401 (2 دسامبر 2022) برای کنسول‌های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان و پلتفرم PC منتشر خواهد شد.

KHEDER_Pro_GamerDr.Pyrovahid gamerAshen undead the bearerمحمدرضاگیمری عادیOld blacksmithهادی صفاییEzio Auditore da Firenze🅹🄰🆅🄰🅳 6҉ 2҉vitto corleonePorfosor🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷Mohsenj74Ahmad_TRTlou part 2 game of the centuryEllie TerminatorCapitan?riddler؟

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا