هاست پرسرعت
بازی

باکس آفیس | فیلم ترسناک Smile در صدر

باکس آفیس | فیلم ترسناک Smile در صدر

فیلم Smile محصول کمپانی پارامونت در اولین هفته اکرانش روی پرده سینماها در صدر جدول باکس آفیس قرار گرفت.

فیلم لبخند (Smile) اثری در ژانر ترسناک و روانشناختی به شمار می‌رود که در اولین هفته اکرانش توانست به فروش ۲۲ میلیون دلاری در داخل آمریکا دست پیدا کند و صدرنشین جدول باکس آفیس شود. این فیلم کمپانی پارامونت که با بودجه ۱۷ میلیون دلاری ساخته شده، در خارج از آمریکا نیز ۱۴/۵ میلیون دلار فروش داشت تا در همان هفته ابتدایی به فروش جهانی ۳۶/۵ میلیون دلاری دست یابد.

فیلم نگران نباش عزیزم (Don’t Worry Darling) به کارگردانی اولیویا وایلد (Olivia Wilde) که هفته گذشته در صدر جدول باکس آفیس قرار داشت، این هفته با کسب ۷/۳ میلیون دلار در سینماهای داخل آمریکا به رده دوم سقوط کرده است. این فیلم تاکنون در داخل آمریکا به فروش ۳۲/۸ میلیون دلار دست پیدا کرده و فروش جهانی آن پس از دو هفته نیز ۵۴/۷ میلیون دلار است.

در رده سوم جدول باکس آفیس این هفته نیز فیلم زن پادشاه (The Woman King) محصول کمپانی سونی قرار دارد که در داخل آمریکا ۷ میلیون دلار فروش داشته و فروش کلی‌اش در داخل آمریکا پس از سه هفته را به مبلغ ۴۶/۷ میلیون دلار رسانده است.

فیلم برادران (Bros) اثری دیگر از کمپانی یونیورسال به شمار می‌رود که در اولین هفته اکرانش روی پرده سینماها به فروش ۴/۸ میلیون دلاری در داخل آمریکا و جایگاه چهارم جدول باکس آفیس بسنده کرد.

تبلیغات
Avatar: The Way of Water

فیلم آواتار (Avatar) نیز که بار دیگر به روی پرده سینماها بازگشته، این هفته به فروش ۴/۷ میلیون دلار در داخل آمریکا دست پیدا کرد. این فیلم در دو هفته اکران دوباره خودش ۱۸/۶ میلیون دلار در داخل آمریکا و ۳۹/۵ میلیون دلار در خارج از آمریکا فروش داشته است که جمعا مبلغ ۵۸/۱ میلیون دلار را به فروش جهانی این فیلم اضافه می‌کند.

فیلم هندی پونیین سلوان: بخش اول (Ponniyan Selvan: Part One) در اولین هفته اکرانش روی پرده سینماهای آمریکا به فروش ۴/۱ میلیون دلاری دست پیدا کرد و در رده ششم جدول باکس آفیس ایستاد.

فیلم تاپ گان: ماوریک (Top Gun: Maverick) که فروشی فوق‌العاده را در گیشه تجربه می‌کند، با احتساب این هفته برای ۱۹مین هفته متوالی است که در جمع ۱۰ فیلم پرفروش گیشه قرار می‌گیرد. این فیلم در این هفته به مبلغ ۱/۲ میلیون دلار بسنده کرد و فروشش در داخل آمریکا را به ۷۱۳ میلیون دلار رساند. در ادامه جدول کامل باکس آفیس را مشاهده می‌کنید.

جدول باکس آفیس هفته

نام فیلم فروش آخرهفته (میلیون دلار)
۱ Smile ۲۲
۲ Don’t Worry Darling ۷/۳
۳ The Woman King ۷
۴ Bros ۴/۸
۵ Avatar ۴/۷
۶ Ponniyan Selvan: Part One ۴/۱
۷ Barbarian ۲/۸
۸ Bullet Train ۱/۴
۹ DC League of Super-Pets ۱/۳
۱۰ Top Gun: Maverick ۱/۲
فروش فیلم‌ها مربوط به داخل آمریکا است.

منبع: ددلاین

DARKSIRENmeysamb

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا