بازی

تاریخ انتشار دنباله‌ی مورد انتظار فیلم Searching مشخص شد

تاریخ انتشار دنباله‌ی مورد انتظار فیلم Searching مشخص شد

به تازگی تاریخ انتشار دنباله‌ی فیلم تحسین شده‌ی Searching با نام Missing اعلام شده است.

فیلم هیجانی و رمزآلود Searching (جستجو) که محصول سال 2018 است؛ روایتگر داستان پدری درمانده با بازی جان چو (John Cho) برای یافتن دختر گمشدهاش بود. داستان این فیلم تماماً از طریق دوربین‌های مداربسته، وبکم‌ها و دوربین تلفن‌های همراه روایت می‌شد که ایده‌ای بسیار نو و بدیع بود.

حال به تازگی جزئیات تازه‌ای از دنباله‌ی مورد انتظار این اثر با نام Missing (گمشده) منتشر شده است. این فیلم همانند سلف خود در ژانر رمزآلود و هیجانی در حال توسعه است و به نوع روایت خاص آن وفادار خواهد ماند؛ با این حال تأیید شده است که بیننده شاهد داستان و شخصیت‌های جدیدی خواهند بود و از این منظر، نمی‌توان به فیلم Missing به عنوان یک دنباله‌ی مستقیم بر وقایع فیلم Searching نگاه کرد.

علی‌رغم اطلاعاتی کمی که از فیلم Missing منتشر شده است به نظر می‌رسد علی‌رغم وفاداری به ریشه‌ها، این فیلم سعی در اضافه کردن نوآوری‌ها و ایده‌های جدیدی به شاکله‌ی آن دارد. کارگردان فیلم Searching و تهیه‌کننده‌ی فیلم Missing، آنیش چاگانتی (Aneesh Chaganty) در مورد آن می‌گوید:

با چنین پارامترهای تصویری محدودکننده و دست‌وپا گیری، فیلمی مانند Missing به یک تصویرسازی جدید نیاز دارد تا از فیلم قبلی فاصله بگیرد و هویت مستقل خود را داشته باشد. من تمام آنچه را در توان داشته‌ام برای گسترش این این زیر سبک سینمایی خرج کرده‌ام؛ اما اگر هنوز کسانی باشند که بتوانند این زیر سبک را یک گام دیگر به جلو هدایت کنند آن‌ها نیک و ویل (تدوین‌گران اثر قبلی و کارگردان‌های فیلم Missing) هستند.

تبلیغات

تهیه‌کننده دیگر این اثر، تیمور بکمامبتوف (Timur Bekmambetov) نیز در مورد فیلم Missing می‌گوید:

فیلم Searching تا به حال موفق‌ترین فیلم ساخته شده در زیر سبک اسکرین لایف بوده است و دنباله‌ی این اثر قرار است تا قله‌ی جدیدی را فتح کند و استاندارد جدیدی برای این زیر سبک خلق نماید. چیزی که به نظر تنها یک تکنیک تجربی می‌آمد؛ حالا استفاده‌ی گسترده‌ای پیدا کرده و افراد حرفه‌ای صنعت سینما روز به روز بیشتر از آن استفاده می‌کنند.

در فیلم Searching، نیک و ویل یک زبان بصری خلق کردند و ثابت کردند که تدوینگران تا چه میزان می‌توانند در یک فیلم تأثیرگذار باشند.

فیلم Missing به کارگردانی نیک جانسون (Nick Johnson) و ویل مریک (Will Merrick) برای انتشار در 23 فوریه 2023 (4 اسفند 1401) توسط کمپانی سونی پیکچرز برنامه‌ریزی شده است.

منبع: مووی وب

DARKSIRENmeysamb

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا