بازی

تاریخ انتشار نسخه نسل نهمی بازی Biomutant مشخص شد

تاریخ انتشار نسخه نسل نهمی بازی Biomutant مشخص شد

طبق اعلام استودیوی اکسپریمنت 101 (Experiment 101) و شرکت THQ Nordic، بازی Biomutant در تاریخ 15 شهریور (6 سپتامبر) برای پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری ایکس/اس منتشر خواهد شد.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، کاربرانی که پیش از این نسخه‌های ایکس‌باکس وان یا پلی‌استیشن 4 بازی Biomutant را خریداری کرده‌اند، می‌توانند آن را به صورت رایگان به نسخه‌ی ایکس‌باکس سری ایکس/اس یا پلی‌استیشن 5 ارتقا دهند.

نسخه‌ی پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری ایکس/اس بازی Biomutant دارای سه حالت گرافیکی Quality، Quality Unleashed و Performance است. این بازی روی پلی‌استیشن 5 و در حالت Quality، روی رزولوشن 4K و نرخ 30 فریم بر ثانیه اجرا می‌شود. این در حالی است که نسخه‌ی پلی‌استیشن 5 در حالت Quality Unleashed، روی رزولوشن 4K و به طور میانگین بین نرخ 50 تا 60 فریم اجرا خواهد شد. همچنین در حالت Performance، روی رزولوشن 1440P و نرخ ثابت 60 فریم بر ثانیه اجرا می‌شود. لازم به ذکر است که این اثر از ویژگی‌های کنترلر DualSense نیز بهره می‌برد.

بازی Biomutant روی ایکس‌باکس سری ایکس و در حالت Quality، روی رزولوشن 4K و نرخ 30 فریم بر ثانیه و در نسخه‌ی سری اس، روی رزولوشن 1440P و نرخ 30 فریم اجرا می‌شود. همچنین در حالت Performance روی ایکس‌باکس سری ایکس، بازی روی رزولوشن 1440P و نرخ ثابت 60 فریم و در نسخه‌ی سری اس، روی رزولوشن 1080P اجرا می‌شود. نسخه‌ی سری ایکس در حالت Quality Unleashed به مانند نسخه‌ی پلی‌استیشن 5 عمل می‌کند و در نسخه‌ی سری اس، روی رزولوشن 1440P اجرا خواهد شد.

Biomutant اثری در سبک اکشن نقش‌آفرینی جهان باز است که در سال 2021 برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر گردید. شما در پایان می‌توانید تریلر معرفی نسخه‌ی نسل نهمی بازی مذکور را مشاهده یا دانلود کنید.

دانلود 720
دانلود 1080
یوهانSoldier (Wolf Edition)mohammad reza gamerعلیSony corporationInvisible bearded userAmir Naderimeysamb

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا