بازی

تاریخ عرضه‌ی Kena: Bridge of Spirits روی استیم مشخص شد

تاریخ عرضه‌ی Kena: Bridge of Spirits روی استیم مشخص شد

به گفته‌ی امبر لب (Ember Lab)، بازی Kena: Bridge of Spirits در 27 سپتامبر (5 مهر) به استیم می‌آید و به مناسبت سالگرد انتشارش، یک به‌روزرسانی دریافت می‌کند.

نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این عنوان اکشن ماجراجویی تا کنون در انحصار فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games Store) قرار داشت. به‌روزرسانی یادشده نیز مواردی نظیر حالت New Game+، پوشش‌های جدید، سنگ‌های طلسم (Charmstone) و چالش‌های Spirit Guide و قابلیت‌های مخصوص افراد کم‌توان را به بازی اضافه می‌کند.

در حالت New Game +، تمامی ارتقاها، مهارت‌ها، رات‌ها (Rot) و پوشش‌های کسب‌شده باقی خواهند ماند. علاوه بر مهارت‌های جدید، بازیکنان قادر خواهند بود سنگ‌های طلسمی را دریافت کنند که مبارزات را دستخوش تغییر می‌کند. تنظیماتی نیز به بخش فوتو مود (Photo Mode) بازی اضافه می‌شود که شامل نورپردازی‌های جدید و تعویض پوشش شخصیت‌ها است.

تبلیغات

چالش‌های Spirit Guide عبور از موانع، حمله‌های چندموجی دشمنان و مبارزه با باس‌فایت‌ها را شامل می‌شود که پس از اتمامشان نیز دوباره قابل تجربه خواهند بود. به اتمام رساندن چالش‌های ذکرشده، پوشش‌های جدیدی برای کنا (Kena) باز می‌کند. همچنین، با انجام برخی کارهای خاص طی این چالش‌ها، می‌توانید رنگ‌های متفاوتی از سنگ‌های طلسم را به دست آورید. دارندگان نسخه‌ی دیلاکس (Deluxe Edition) بازی نیز از پوششی مخصوص به نام «سایه» (Shadow) برخوردار خواهند شد.

بازی Kena: Bridge of Spirits برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 5 و پلی استیشن 4 در دسترس است.

vahid gamerAQUARIUSگیمری عادیZ2656🅹🄰🆅🄰🅳 6҉ 2҉DuckFatherAlbertASSADullahmeysambDARKSIRENexample

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا