بازی

تبلیغ بازی God of War Ragnarok توسط سریال Rick and Morty

تبلیغ بازی God of War Ragnarok توسط سریال Rick and Morty

تیزر جدیدی از سوی شبکۀ Adult Swim منتشر شده است که به وسیلۀ دو کاراکتر اصلی سریال Rick and Morty بازی مورد انتظار God of War Ragnarok را تبلیغ می‌کند.

به نظر می‌رسد که آهسته، اما پیوسته موتور بازاریابی و مارکتینگ بازی God of War Ragnarok در حال روشن شدن است و شاید چیزی تا انفجار اطلاعات و تریلرها فاصله نداشته باشیم. ابتدا چند روز پیش اعلام شد که این عنوان کاور اصلی مجلۀ گیم‌اینفورمر در ماه سپتامبر خواهد بود و جزئیاتی از گیم‌پلی، سیستم مبارزات و یک قلمروی جدید به همراه تریلری کوتاه از سیستم مبارزات به اشتراک گذاشته شد. از سوی دیگر، فردا، 15 شهریور (6 سپتامبر)، ساعت 19:30 به وقت تهران، ویدیوی دیگر با تمرکز بر قلمروی Svartalfheim توسط گیم‌اینفورمر به اشتراک گذاشته خواهد شد.

حالا عوامل سریال Rick and Morty و شبکۀ Adult Swim تیزری تبلیغاتی برای God of War Ragnarok تولید کرده‌اند که آن را در ادامه مشاهده می‌کنید:

تبلیغات
دانلود ویدیو

مدتی پیش، داسک گالم (Dusk Golem)، منبع داخلی مشهور، تصاویر هنری متعددی را از این عنوان به اشتراک گذاشت که برخی باس‌ها و دشمنان را به نمایش می‌گذارد. شما از طریق این نشانی می‌توانید تصاویر مفهومی مذکور را مشاهده کنید. دقت داشته باشید که این تصاویر تنها طرح مفهومی بوده و این احتمال وجود دارد که ورژن نهایی تفاوتی اساسی با آن داشته باشد.

بازی God of War Ragnarok در تاریخ 18 آبان (9 نوامبر) سال جاری برای پلی استیشن 4 و 5 عرضه خواهد شد.

Max22...Eternal...KRATOSEFAN1BigArmoolexampleگیم، شروعی بر پایان تلخی هاEmad-MartianmeysambیوهانKurosمحمدرضا نوروزیGAMER 1995Reversepoint77ABDVDMahyarMsmAli984Kratos MillerFINNsaeed Khmore

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا