بازی

تریلر جدیدی از انیمه‌ی Cyberpunk: Edgerunners منتشر شد

تریلر جدیدی از انیمه‌ی Cyberpunk: Edgerunners منتشر شد

تریلر جدید انیمه‌ی Cyberpunk: Edgerunners نایت سیتی را زیبا، نورانی و در عین حال فاسد و پر از جرم و جنایت به تصویر می‌کشد.

به تازگی تریلر جدیدی از انیمه‌ی Cyberpunk: Edgerunners (سایبرپانک: اج رانرز) توسط نتفلیکس منتشر شده است. این انیمه که محصول مشترک شرکت CD Projekt Red و Trigger Studio است؛ در دنیای بازی نقش‌آفرینی رومیزی سایبرپانک که توسط مایک پاند اسمیت (Mike Pondsmith) خلق شده است روایت می‌شود. بازی محبوب Cyberpunk: 2077 (سایبرپانک: 2077) نیز با اقتباس از این اثر نقش‌آفرینی رومیزی تولید شده بود.

در تریلر این انیمه، دنیایی پر از خشونت و رنگ‌آمیزی شده با رنگ‌های نئونی به تصویر کشیده می‌شود. این تریلر بر زندگی شخصیت‌های اصلی این انیمه یعنی دیوید و لوسی متمرکز است. زوجی که در نایت سیتی که یکی از خطرناک‌ترین شهرهای جهان است زندگی می‌کنند. زندگی در نایت سیتی با موادمخدر، اسلحه و اجزای رباتیک مصنوعی که به بدن به منظور ارتقای قابلیت‌های انسان متصل می‌شوند عجین شده است.

این اجزای رباتیک در دنیای سایبرپانک در طول زمان در فرد استفاده کننده منجر به ایجاد یک اختلال روانی به نام Cyberpsychosis می‌شوند که حالتی از اضطراب و پارانویای شدید است که منجر به انجام حملات خشن توسط شهروندان استفاده کننده از این تکنولوژی می‌شود.

شما می‌توانید این تریلر را از اینجا تماشا کنید.

انیمه‌ی Cyberpunk: Edgerunners بر یک واقعیت مسلم دنیای امروز یعنی فاصله‌ی طبقاتی تمرکز خواهد کرد. واقعیتی که شاید گاهی کمرنگ شده باشد؛ اما هرگز از بین نرفته است و همیشه وجود داشته است. اختلاف طبقاتی مابین فقرا و ثروتمندان در شهر نایت سیتی در این انیمه در سطحی غیرقابل تصور قرار دارد و همین مسئله به نیروی محرکه‌ی ایجاد تنش‌های دائمی در میان مردم شهر تبدیل شده است.

تبلیغات

درباره‌ی این موضوع یکی از اعضای Trigger Studio به شرح زیر توضیح می‌دهد:

در دنیای سایبرپانک، شرکت‌ها و افرادی که آن‌ها را کنترل می‌کنند قدرت واقعی و ثروت را در دست دارند. چیزی که بسیار شبیه به دنیای واقعی است؛ اما در اینجا فاصله‌ی طبقاتی به حد غیر قابل باوری میان گانگسترها و افرادی که برای شرکت‌ها کار می‌کنند زیاد شده است. گانگسترها عموماً در پایین‌ترین طیف جامعه‌ی نایت سیتی از لحاظ قدرت مالی و اجتماعی قرار دارند.

در این بین تنها چیزی که حکومت می‌کند خشونت است. خشونت جایگاه یا طبقه‌ی اجتماعی نمی‌شناسد و مانند سیلی است که همگان را با خود می‌برد و هیچ‌کس در برابر آن مصون نیست. گانگسترها فکر می‌کنند که با خشونت می‌توانند شرکت‌ها را نابود کنند و اختلاف طبقاتی را از بین ببرند؛ اما استفاده از خشونت بهای سنگینی دارد که باید با آن مواجه شوند.

انیمه‌ی سایبرپانک: اج رانرز در تاریخ 13 سپتامبر 2022 (22 شهریور 1401) در سرویس نتفلیکس در دسترس قرار خواهد گرفت.

منبع: مووی وب

Corvoㄒ卄乇 Ҝ几丨Ꮆ卄ㄒ❾❻︵✎﹏ȏṃıԀvafadarAlbertMohsenj74meysamb

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا