هاست پرسرعت
بازی

تریلر جدید Atomic Heart چهار ربات کشندۀ آن را معرفی می‌کند

تریلر جدید Atomic Heart چهار ربات کشندۀ آن را معرفی می‌کند

ویدیوی تازه‌ای از عنوان Atomic Heart منتشر شده است که تعدادی از ربات‌های منحصربه‌فرد آن را نشان می‌دهد.

فضای دورۀ تاریخی فرعی شوروی حاکم بر بازی Atomic Heart، یکی از جذاب‌ترین المان‌های نمایش داده شده از آن تا به اینجای کار است. دنیای بازی مملوء از ماشین‌های کشتار و سرکش است که هدف اولیه از ساخت آن‌ها، کمک به انسان‌ها در یک جامعۀ آرمان‌شهر بوده است، اما حالا تمام توانشان را به کار می‌گیرند تا هر موجود زنده‌ای که سر راهشان قرار می‌گیرد را بکشند.

در اثر مذکور شما با ماشین‌های کشندۀ زیادی مبارزه خواهید کرد و در ویدیوی جدید این عنوان، چهار مورد از این ربات‌ها نمایش داده شده‌اند.

در پایین می‌توانید تریلر منتشر شده از چهار ربات کشندۀ Atomic Heart را دانلود یا تماشا کنید:

تبلیغات
دانلود 720
دانلود 1080

MFU-68 Laborer رباتی دوپا است و یک تیغه ارّه روی سرش قرار دارد که طبق شواهد، آسیب بسیار مهلکی وارد می‌کند. ماشین بعدی RAF-9 Engineer است، رباتی انسان‌نما که در نگاه اول شاید بی‌آزار به نظر برسد، اما می‌تواند با دستان چنگالی خود حملات خطرناکی اجرا و دشمنان را خفه کند.

علاوه بر آن، ماشین‌های VOV-A6 Lab Tech نیز وجود دارند، ربات‌هایی بلند و چابک که از بیشتر ربات‌های انبوه‌سازی شدۀ دیگر قویتر و سریعتر هستند؛ همچنین از قابلیت‌های خوداصلاحی نیز بهره می‌برند. در آخر، نوبت می‌رسد به ربات MA-9 Beylash، یک ماشین غول‌پیکر چهارپا که این ویژگی، تحرک‌پذیری آن را در سطح بالایی قرار می‌دهد و دارای یک سر بزرگ و دایره‌ای است که با آن می‌تواند زبانه‌های آتش را به سمت دشمنان روانه کند.

بازی Atomic Heart در تاریخ 2 اسفند 1401 (21 فوریه 2023) برای ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیش 5، ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. همچنین، از روز اول برای مشترکین گیم پس در دسترس قرار خواهد گرفت.

DARKSIRENAminTSLکسری نراقیMehran.BaMohsenj74Atusa_xdxLone wolf...Eternal...CapitanDota2HAMIDyahyabloodbornevitto corleoneInvisible bearded userParham_Shپلنگ پیرهن صورتی

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا