بازی

تریلر فیلم جدید کوین هارت و مارک والبرگ منتشر شد

تریلر فیلم جدید کوین هارت و مارک والبرگ منتشر شد

تریلر جدیدترین فیلم کوین هارت و مارک والبرگ به اسم «Me Time» منتشر شد. این فیلم 26 اوت (4 شهریور) در نتفلیکس منتشر می‌شوند.

بزرگ کردن فرزندان کار طاقت فرسایی است و گاهی اوقات والدین نیاز دارند مدت زمان کوتاهی را به خود اختصاص دهند. در فیلم «Me Time»، جدیدترین کمدی نتفلیکس، کوین هارت پدر خانه‌داری است که نیاز دارد مدتی تنها باشد. نتفلیکس قبل از انتشار این فیلم در ماه اوت تریلر این فیلم را منتشر کرده است.

در این تریلر سانی (کوین هارت) و همسرش مایا (رجینا هال) سیستم به خصوصی را برای مراقبت از فرزندان خود ترتیب داده‌اند. سانی سال‌هاست از خانواده خود دور نشده است ولی وقتی دوست قدیمی سانی، هاک (مارک والبرگ) او را به بیرون دعوت می‌کند، سانی قبول نمی‌کند ولی مایا پیشنهاد می‌دهد تا مدتی مسئولیت فرزندان را از دوش سانی بردارد. بعد از رفتن آن‌ها سانی تصمیم می‌گیرد تا با کارهای آرام و آرامش‌بخش خود را سرگرم کند ولی سرگرمی‌های او با هاک کاملا دور از آرامش است.

در ادامه تریلر نگاهی اجمالی به تضاد بین سانی و هاک می‌اندازیم و هاک مصمم است تا خوشگذرانی واقعی را به سانی نشان دهد. آن‌ها با گربه‌های وحشی درگیر می‌شوند و از صخره‌ها پایین می‌پرند و این فعالیت‌ها تاثیر مثبتی بر روی سانی می‌گذارد که کاملا در فیلم قابل تشخیص است.

تبلیغات

فیلم «Me Time»، فیلمی است پر از لحظات طنز که به مسائل جدی نمی‌پردازد و در تلاش است تا ساعاتی دور از استرس و سرشار از خنده را برای بینندگان خود به ارمغان آورد.

فیلم «Me Time» در تاریخ 26 اوت (4 شهریور) از شبکه نتفلیکس پخش خواهد شد.

دانلود 720
دانلود 1080

منبع: کولایدر

Dr.PyroDARKSIRENX_Wolverine_Xmeysamb

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا