بازی

تریلر فیلم Bandit با بازی مل گیبسون و جاش دوهامل منتشر شد

تریلر فیلم Bandit با بازی مل گیبسون و جاش دوهامل منتشر شد

تریلر فیلم Bandit سرقت‌های بی‌نقص یک سارق حرفه‌ای را به تصویر می‌کشد.

به تازگی اولین تریلر رسمی فیلم Bandit با بازی هنرمندان مشهور سینمای هالیوود، یعنی مل گیبسون و جاش دوهامل منتشر شد. داستان این فیلم از داستان زندگی یک سارق حرفه‌ای به نام گیلبرت گالوان جونیور الهام گرفته شده است و روایتگر ماجراهای و دردسرهای این سارق برای شروع زندگی جدیدش در کانادا است.

او که موفق به فرار از زندان ایالتی میشیگان می‌شود، برای شروع تازه‌ای به کشور کانادا می‌آید و پس از مدتی سرقت‌های زنجیره‌ای را آغاز می‌کند که منجر به ثبت یک رکورد تاریخی در کشور کانادا می‌شود. او موفق می‌شود تا 59 سرقت را پشت سرهم و بدون این که تهدیدی از سوی پلیس متوجه او باشد به طور موفقیت‌آمیز انجام دهد.

اولین چیزی که در تریلر این فیلم به چشم می‌خورد؛ مهارت بسیار بالای گیلبرت در انجام سرقت‌های پیچیده و سریع است. او در یکی از موارد موفق می‌شود تا در کمتر از سه دقیقه کار را تمام کند و با پول از بانک بگریزد. همچنین در تریلر می‌بینیم که او می‌تواند به سرعت تغییر چهره دهد و خود را از فردی به فرد دیگری تبدیل کند. همچنین او با مردی به نام تامی کی با بازی مل گیبسون آشنا می‌شود و به قول خود او، به منظور سرمایه‌گذاری پیش او می‌رود.

وقتی که در ظاهر همه‌چیز خوب پیش می‌رود، او با عشق زندگی‌اش آندریا آشنا می‌شود که همه چیز را برای او تغییر می‌دهد. او که می‌خواهد برای آندریا بهترین زندگی ممکن را فراهم کند و بقیه عمرش را بدون هیچ دردسری در کنار او بگذارند به سرقت‌ها در پشت‌پرده ادامه می‌دهد؛ اما هر سرقت توجه پلیس‌های بیشتری را به خود جلب می‌کند تا جایی که کارآگاهی به نام جان اسنایدز موظف به رسیدگی به پرونده و یافتن او می‌شود.

تبلیغات

شما می‌توانید تریلر این فیلم را از اینجا ببینید.

همچنین پوستر رسمی این فیلم را شما می‌توانید در زیر ببینید:

تریلر فیلم Bandit با بازی مل گیبسون و جاش دوهامل منتشر شد

فیلمنامه‌ این فیلم از کتابی به نام The Flying Bandit (راهزن در حال پرواز) و به همت کریگ ونمن (Kraig Wenman) نگاشته شده است. همچنین سکان کارگردانی این فیلم را آلن اونگار (Allan Ungar) برعهده دارد. فیلم Bandit (راهزن) با هنرمایی مل گیبسون و جاش دوهامل در تاریخ 23 سپتامبر 2022 (1 مهر 1401) به روی پرده‌ی نقره‌ای می‌رود.

منبع: کولایدر

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا