بازی

تصاویر تازه فیلم Black Adam

تصاویر تازه فیلم Black Adam

تصاویری تازه از فیلم Black Adam منتشر شده که شخصیت‌های مختلف این فیلم شامل اتم اسمشر، هاک‌من و دکتر فیت را نشان می‌دهد.

همانطور که بیشتر به زمان اکران فیلم بلک آدام (Black Adam) روی پرده سینماها نزدیک می‌شویم، تصاویر و تریلرهای بیشتری از آن برای مخاطبان نمایان می‌شود. به تازگی چندین تصویر توسط ونتی فر منتشر شده است که شخصیت‌های مختلف حاضر در این فیلم را به نمایش در می‌آورند.

در این تصاویر تازه منتشر شده از فیلم «بلک آدام»، شخصیت اصلی با بازی دوئین جانسون (Dwayne Johnson) نیز دیده می‌شود. این فیلم داستان خاستگاه شخصیت تث آدام با بازی دوئین جانسون را به تصویر می‌کشد. او یک برده در مصر باستان بوده که توسط جادوگر شزم قدرت بسیار زیادی به او داده می‌شود. بر خلاف قهرمان‌ها، او بیشتر تمایل دارد تا دشمنان خودش و افراد شرور را بکشد و همین نیز باعث شده تا او در رویایی با گروه JSA قرار بگیرد.

تصاویر منتشر شده از این فیلم به صورت سیاه و سفید هستند و همین باعث شده تا بتوان به خوبی به جزییات لباس‌های کاراکترها دقت کرد. در برخی از این تصاویر،‌ لباس شخصیت بلک آدام و جزییات ریز آن به خوبی دیده می‌شوند.

تبلیغات

در دیگر تصاویر نیز اعضای جامعه عدالت آمریکا (Justice Society of America) نشان داده شده‌اند. این اعضا شامل آلدیس هاج (Aldis Hodge) در نقش هاک‌من، پیرس برازنان (Pierce Brosnan) در نقش دکتر فیت، کوئینتسا سوئیندل (Quintessa Swindell) در نقش سایکلون و نوآ سنتینئو (Noah Centineo) در نقش اتم اسمشر است. سارا شاهی (Sarah Shahi) و ویولا دیویس (Viola Davis) از دیگر بازیگران این فیلم به شمار می‌روند.

ژاومه کولت سرا (Jaume Collet- Serra) وظیفه کارگردانی فیلم «بلک آدام» را برعهده دارد. آدام ستیکیل (Adam Sztykiel)،‌ روری هینز (Rory Haines) و سهراب نوشیروانی (Sohrab Noshirvani) نیز فیلم‌نامه این اثر را قلم زده‌اند. این فیلم برای اکران در تاریخ ۲۱ اکتبر سال ۲۰۲۲ میلادی (جمعه ۲۹ مهر ۱۴۰۱) برنامه‌ریزی شده است.

منبع: کولایدر

Mehran.BaSquatlatex2Zahragamermeysamb

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا