بازی

تصاویر و اطلاعات جدیدی از بازی Gotham Knights منتشر شدند

تصاویر و اطلاعات جدیدی از بازی Gotham Knights منتشر شدند

وب‌سایت Game Informer، اخیراً جزئیات و تصاویر جدیدی را از بازی اکشن ماجراجویی جهان آزاد Gotham Knights به اشتراک گذاشته است.

بر این اساس، بازیکنان در حالت کواپ (Co-Op) بازی Gotham Knights میزان درجه‌ی سختی را تنظیم کنند. همچنین می‌توانید یک چالش سخت را تجربه نمائید و در عین حال دوستانتان می‌توانند به تجربه‌ی عادی بپیوندند. علاوه بر این موارد، بازیکنان در حالت کواپ به هم وصل نمی‌شوند و به آن‌ها اجازه داده می‌شود مأموریت‌های گوناگونی را در بخش‌های مختلف شهر گاتهام انجام دهند.

پیش‌تر تایید شده بود که با یک بار تجربه‌ی بازی Gotham Knights، بازیکنان شاهد همه‌ی محتوای داستانی نخواهند بود. با این حال بازیکنان می‌توانند کل داستان را در قالب یک بار بازی تجربه کنند.

آن لمی (Ann Lemay)، کارگردان روایی Gotham Knights، در این خصوص می‌گوید:

شما می‌توانید کل داستان را از طریق یک بار بازی کردن تجربه کنید. اما اگر می‌خواهید شاهد باشید که چه کارها و ظرافت‌هایی برای هر شخصیت انجام داده‌ایم، من شما را تشویق می‌کنم که بازی‌های مختلف را در زمان‌های مختلف تجربه کنید؛ چرا که تجربه‌ی آن‌ها حس و حال دیگری دارد.

تعدادی NPCهای غیر متخاصم در خیابان‌های شهر گاتهام حضور دارند که شاهد آن‌ها خواهید بود. همچنین به گفته‌ی کارگردان Gotham Knights، بازیکنان با پیشروی در بازی به تدریج توانایی‌های مختلفی را کسب خواهند کرد.

جف النور (Geoff Ellenor)، کارگردان بازی، در این باره اظهار داشت:

تبلیغات

در ابتدا شما به اندازه‌ی آخرین ابرقهرمان که از شهر دفاع کرد، خوب نیستید و شهروندان این موضوع را به شما خواهند گفت. هر چه در طول روند داستان پیشرفت کنید، به تدریج قدرتمندتر و بر شهروندان پیروز می‌شوید. شما اعتماد به نفس بیشتری از اطرافیان خود کسب می‌کنید و آ‌ن‌ها از آنچه که انجام می‌دهید، خوشحال‌تر هستند. این مورد شبیه به بازی Marvel’s Spider-Man است.

به گفته‌ی سازندگان، Belfry به عنوان پایگاه و مقر اصلی خانواده‌ی Bat محسوب می‌شود و شامل تعداد زیادی میان‌پرده است. به گفته‌ی ویلسون میو (Wilson Miu)، کارگردان بخش سینمایی Gotham Knights، بیش از 40 میان‌پرده در این مکان وجود دارد و ارتباط بین شخصیت‌های بازی را به نمایش می‌گذارد. وی در این باره می‌گوید:

در ابتدای بازی یک تنش اساسی بین شخصیت‌ها وجود دارد، اما شما مشاهده می‌کنید که این تنش از بین می‌رود چراکه آن‌ها به تدریج فضاها و مناطق راحتی خود را در اطراف یکدیگر پیدا می‌کنند.

فکر می‌کنم ما موفق شده‌ایم که کاری بسیار جذاب انجام دهیم، زیرا این اثر چیزی نیست که ما در یک بازی ابرقهرمانی به دیدن آن عادت داشته باشیم.

توسعه‌دهندگان Gotham Knights اعلام کرده‌اند که هر 4 شخصیت اصلی بازی به تعداد مساوی دارای بخش‌های سینمایی مربوط به خود هستند. تصاویر جدید منتشر شده از این بازی را می‌توانید در قسمت زیر مشاهده کنید.

بازی Gotham Knights در تاریخ 21 اکتبر 2022 (29 مهر 1401) در دسترس دارندگان پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس/اس و PC قرار خواهد گرفت. برای مشاهده‌ی جدیدترین ویدیوی گیم‌پلی بازی مذکور می‌توانید به این نشانی مراجعه بفرمایید.

vahid gamerPaprikaEllie Terminatorامیرهادی صفاییbad flash?riddler؟Ezio Auditore da Firenzeامیر حسین

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا