بازی

تصاویر پن بدجلی در پشت صحنه فصل چهارم You منتشر شدند

تصاویر پن بدجلی در پشت صحنه فصل چهارم You منتشر شدند

پن بدجلی، در نقش قاتل سریالی جو گلدبرگ به فصل چهارم سریال «You» نتفلیکس بازگشته است و اولین تصاویر پشت صحنه این سریال منتشر شدند.

جو گلدبرگ که به طرز آزاردهنده‌ای دوست داشتنی است دوباره بازگشته است. پن بدجلی (Penn Badgley) در نقش این قاتل سریالی به این سریال بازگشته و در این فصل ظاهر جدیدی دارد. تصویر پشت صحنه این سریال توسط نتفلیکس منتشر شده است.

You

اولین فصل سریال «You» با اقتباس از رمان 2014 با همین نام به نویسندگی کارولین کپ‌نس (Caroline Kepnes) ساخته شد که در آن جو مدیر یک کتاب فروشی در نیویورک است که عاشق یک نویسنده مشتاق می‌شود. یک علاقه ساده تبدیل به یک رابطه سمی و وسواس رفتاری شده و به آرامی قاتل زنجیره‌ای درون جو بیدار می‌شود.

سریال «You» در هر فصل داستان و فضای جدیدی را برای طرفداران به تصویر کشیده است. در هرفصل با تغییرات محیط، موقعیت اجتماعی و شخصیت‌های افراد جو داستان حس و حال جدیدی ولی آشنایی را برای شما به ارمغان آورده است. پن بدجلی معتقد است فصل چهارم این روند را به بهترین نحو ممکن تکرار کرده است.

تبلیغات

جو فرد بسیار بدبختی است. او فکر می‌کند اگر توسط یک زن شکنجه و کشته شود تمامی گناهان او بخشیده خواهد شد. او فکر می‌کند که: “من آزاردهنده‌ترین مرد تاریخ هستم ولی باز هم می‌توانم شهید راه عشق باشم.”

سه فصل اول سریال «You» برای تماشا در شبکه نتفلیکس در دسترس هستند. تاریخ انتشار فصل چهارم هنوز مشخص نیست ولی انتظار می‌رود سال آینده منتشر شود.

منبع: مووی‌وب

meysambامیر

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا