بازی

تصویر مرموز و جدیدی از فیلم Avatar 2 منتشر شد

تصویر مرموز و جدیدی از فیلم Avatar 2 منتشر شد

در تازه‌ترین تصویر منتشر شده از فیلم Avatar 2 شاهد یکی از شخصیت‌های فیلم اول هستیم که موجب طرح فرضیات گوناگونی شده است.

طبق تازه‌ترین تصویر منتشر شده از فیلم Avatar: The Way of Water شاهد حضور سیگورنی ویور (Sigourney Weaver) در کنار آواتار جدید این مجموعه هستیم که باعث شده تا ابهاماتی حول محور نقش او در این دنباله ایجاد شود. او همچنین در تازه‌ترین مصاحبه خود اعلام کرده که ایفای نقش دختر جیک و نیتری را بر عهده خواهد داشت.

من نمی‌توانم خیلی درباره آواتارم صحبت کنم اما این را می‌گویم که این بزرگترین نقشی است که تا به حال ایفا کرده‌ام. من به خاطر جیمز کامرون (James Cameron) در اینجا حضور دارم و به همین دلیل نیز باید روش متفاوتی را برای به تصویر کشیدن این شخصیت جدید در پیش می‌گرفتم.

در ادامه می‌توانید شاهد آواتار جدید این مجموعه باشید که طبق شایعات مطرح شده، نقش بسیار مهمی در آینده این فرنچایز ایفا خواهد کرد.

تبلیغات
تصویر مرموز و جدیدی از فیلم Avatar 2 منتشر شد

دنباله پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینما، سرانجام پس از سال‌ها انتظار تا چند ماه آینده اکران خواهد شد و روایت‌گر ماجراجویی‌ جدید ساکنین سرزمین پاندورا می‌باشد. جایی که سم ورثینگتون (Sam Worthington) و زوئی سالدانیا (Zoe Saldaña) نه تنها باید از جان فرزندشان محافظت نمایند، بلکه باید با تهدیدات جدید این سرزمین نیز دست و پنجه نرم نمایند.

فیلم Avatar: The Way of Water برای اکران در تاریخ 16 دسامبر (25 آذر) در نظر گرفته شده است.

منبع: مووی‌وب

❾❻︵✎﹏ȏṃıԀmeysambموایAlbertEmperor Nima Shams

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا