هاست پرسرعت
بازی

تلاش برای پیروزی در نخستین تریلر فیلم پیش‌درآمد The Hunger Games

تلاش برای پیروزی در نخستین تریلر فیلم پیش‌درآمد The Hunger Games

در میان تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که شرکت Lionsgate نخستین تریلر فیلم The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Snakes (بازی‌های گرسنگی: تصنیف پرندگان آوازخوان و مارها) با نقش‌آفرینی تام بلیث و ریچل زگلر را پخش کرده است. شما می‌توانید در کانال یوتیوب شرکت لاینزگیت به تماشای اولین تریلر فیلم پیش‌درآمد بازی‌های گرسنگی بپردازید. این فیلم در تاریخ ۲۶ آبان (۱۷ نوامبر) روی پرده‌ی سینما می‌رود.

پوستر فیلم پیش‌درآمد The Hunger Games

در خلاصه‌ی داستان فیلم پیش‌درآمد بازی‌های گرسنگی می‌خوانیم: «کوریولانوس اسنو سال‌ها قبل از اینکه به رئیس جمهور مستبد پانم تبدیل شود، آخرین امید خاندان روبه افول خود به‌حساب می‌آمد؛ خاندانی که زمانی سرافراز بود، اما پس از جنگ اعتبارش را از دست داد. اسنو جوان با فرا رسیدن ۱۰امین دوره از بازی‌های سالانه گرسنگی و پس از انتخاب به‌عنوان مربی لوسی گری بیرد، دختری از منطقه فقیرنشین ۱۲ نگران و مضطرب می‌شود. اما پس از اینکه لوسی گری تمام توجه پانم را با آوازی جسورانه جلب می‌کند، اسنو فکر می‌کند که شاید بتواند نتیجه را به نفع خود تغییر دهد».

تام بلیث در نقش کوریولانوس اسنو، ریچل زگلر در نقش لوسی گری بیرد، جاش آندرس ریورا در نقش سجانوس پلینث، هانتر شیفر در نقش تایگریس اسنو، جیسون شوارتزمن در نقش لوکرتیوس فلیکرمن، پیتر دینکلیج در نقش کاسکا هایباتم، وایولا دیویس در نقش دکتر ولومنیا گول، بورن گورمن در نقش فرمانده هاف، فیونولا فلانگان در نقش مادربزرگ کوریولانوس اسنو، ایزوبل جسپر جونز در نقش میفر لیپ، داکوتا شاپیرو در نقش بیلی تاپه، وان ریلی در نقش ماد ایوری و جورج سامنر در نقش اسپراس، در فیلم پیش‌درآمد The Hunger Games نقش‌آفرینی می‌کنند.

فیلم The Ballad of Songbirds and Snakes براساس رمان پیش‌درآمد سوزان کالینز با همین نام ساخته شده است و حوادث ۶۴ سال پیش از وقایع سه‌گانه بازی‌های گرسنگی را به تصویر می‌کشد. فرانسیس لارنس، کارگردان ۳ قسمت از فیلم‌های The Hunger Games دوباره سکان هدایت اقتباس سینمایی تازه را در دست داشت و درکنار نینا جیکوبسون و برد سیمپسن به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی فعالیت کرد. آخرین پیش‌نویس فیلم‌نامه فیلم پیش‌درآمد بازی‌های گرسنگی را مایکل لسلی به رشته‌ی تحریر درآورد و مردیث ویک و اسکات اوبراین بر پروژه نظارت داشتند.


مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا