بازی

تولید استیم دک برای بار چندم سرعت می‌گیرد

تولید استیم دک برای بار چندم سرعت می‌گیرد

همه محصولات سخت‌افزاری بازار مدت‌هاست که در بند محدودیت‌های زنجیره تامین کالا و موجودی قرار دارند؛ مشکلی که برای استیم دک ولو هم صدق می‌کند اما گویا اخیراً برای این شرکت کم‌رنگ‌تر شده است.

ولو در ماه آوریل با وجود اشاره به محدودیت‌های زنجیره تامین کالا تایید کرد که تولید این محصول را افزایش خواهد داد. سرانجام ماه گذشته میلادی خبر رسید که عرضه استیم دک دو برابر خواهد شد.

حالا ولو از این هم فراتر رفته و اخیراً اعلام کرده که مشکلات تامین و عرضه استیم دک زودتر از آن چیزی که انتظار می‌رفت، حل خواهد شد و کاربران می‌توانند منتظر عرضه دستگاه‌های بسیار بیشتری به بازار باشند.

اکنون تمام سفارش دهندگان استیم دک می‌توانند تا پیش از پایان سال جاری میلادی، دستگاه خود را دریافت کنند؛ به ادعای ولو بسیاری از سفارش‌های سه‌ماهه چهارم، در سه‌ماهه سوم تحویل داده خواهند شد:

تبلیغات

ما قادر به برآوردن تقاضا زودتر از چیزی خواهیم بود که برای همه افراد صف رزرو شده‌ها، پیش‌بینی کرده بودیم. همه محدودیت‌های زنجیره تامین کالا که روی استیم دک تاثیر می‌گذاشتند، به تدریج در حال محو شدن هستند و ما به افزایش نسبی تولید ادامه خواهیم داد. به این ترتیب ما سریع‌تر از هر زمان دیگری در گذشته، قادر به تولید استیم دک هستم.

با این وجود، ولو پیشتر تایید کرده بود که به دلیل کمبود قطعات، قادر به عرضه داک استیم دک نیست و کاربران باید بیشتر منتظر بمانند؛ ولو هنوز در این‌باره اظهار نظر نکرده و با توجه به شرایط جدید، باید منتظر اخبار بیشتری باشیم.

امیر گیمرگیمری عادیfarshadxInvisible bearded userkiaکاپیتان لیوای (جلاد تایتان ها)Squatlatex2deathwingsGG.WP.EZ.WINDARKSIRENامیر حسین

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا