هاست پرسرعت
بازی

تیم توسعه‌ی اصلی Cyberpunk 2077 برای کار روی دنبالۀ این بازی به بوستون نقل مکان می‌کند

تیم توسعه‌ی اصلی Cyberpunk 2077 برای کار روی دنبالۀ این بازی به بوستون نقل مکان می‌کند

پاول ساسکو (Paweł Sasko)، کارگردان ماموریت‌های Cyberpunk 2077، به تازگی اعلام کرده که تیم توسعه‌ی اصلی این بازی برای کار بر روی دنباله‌ی این بازی با نام رمز Project Orion به بوستون نقل مکان خواهند کرد. CD Projekt RED Vancouver هم در توسعه‌ی این بازی به این تیم کمک خواهد کرد.

در سال 2023 استودیوی CD Projekt RED بسته الحاقی Phantom Liberty را برای بازی Cyberpunk 2077 منتشر خواهد کرد. در حال حاضر 350 نفر مشغول کار بر روی این بسته الحاقی هستند. بلافاصله پس از انتشار این بسته الحاقی تیم توسعه‌ی بازی مشغول کار بر روی دنباله‌ی Cyberpunk 2077 خواهد شد. شرکت لهستانی این بازی را با اسم رمز Project Orion به تازگی معرفی کرد. Project Orion به زودی وارد فاز پیش تولید خواهد شد.

این دنباله قرار است توسط شعبه‌ی آمریکای شمالی CD Projekt RED توسعه یابد. استودیوی جدید CD Projekt RED قرار است توسط تیم توسعه‌ی اصلی Cyberpunk 2077 در بوستون تاسیس شود. در حالی که به گفته‌ی پاول ساسکو تیم توسعه‌ی اصلی بازی کار توسعه‌ی بازی را انجام خواهد داد، استودیوی CD Projekt RED Vancouver و شعبه‌ی اصلی در لهستان هم به روند توسعه‌ی Project Orion کمک خواهند کرد.

تبلیغات

CD Projekt RED هم‌چنین اعلام کرده که اکثر بازی‌های آینده‌ی این استودیو شامل المان‌های چندنفره خواهد شد. حال باید منتظر ماند و دید که آیا دنباله‌ی Cyberunk 2077 شامل این المان‌ها خواهد شد یا خیر. خصوصا با توجه به اینکه این استودیو در ابتدا قصد داشت یک بازی چندنفره مجزا را برای Cyberpunk 2077 توسعه دهد.

علاوه بر دنباله‌ی Cyberpunk 2077، استودیوی CD Projekt RED مشغول کار بر روی سه بازی اصلی جدید The Witcher و دو نسخه‌ی فرعی بر اساس این سری است. یکی از این بازی‌ها توسط The Molasses Flood و با نظارت CD Projekt RED توسعه خواهد یافت و قرار است یک اثر داستان محور نقش‌آفرینی تک‌نفره باشد.

بازی Cyberpunk 2077 در حال حاضر بر روی پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس، سرویس استریم استدیا و پلتفرم PC در دسترس است. CD Projekt RED هم‌چنین مشغول کار بر روی اولین آی‌پی اصلی این استودیو با نام Project Hader است. Project Hader هم یک بازی نقش‌آفرینی خواهد بود.

BehzaaadInvisible bearded userMohsenj74Mr.jalilpour💙 SONY 💙Ezio Auditore da Firenze

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا