هاست پرسرعت
بازی

ثور God of War Ragnarok نسبت به ثور مارول محبوب‌تر است

ثور God of War Ragnarok نسبت به ثور مارول محبوب‌تر است

پس از انتشار God of War Ragnarok، کاربران بسیاری در شبکه‌های اجتماعی از بازنمایی ثور (Thor) در این بازی استقبال کرده و آن را بهترین ثور دانسته‌اند.

همانطور که می‌دانید، ثور یکی از مهم‌ترین خدایان اساطیر نورس است و تا کنون بازنمایی‌های مختلفی از او صورت گرفته است. اکنون، با عرضه‌ی God of War Ragnarok پس از مدت‌ها انتظار، به نظر می‌رسد که ثور موجود در این بازی محبوبیت بیش‌تری در میان هواداران دارد.

توییت برخی از کاربران به شرح زیر است:

ثور God of War، بهترین ثور است. شاید بیش از حد هیجان‌زده شده باشم، اما معرفی و نبرد اولیه‌ی ثور در God of War Ragnarok یکی از بهترین لحظاتی است که در رسانه‌های تصویری دیده‌ام.

تبلیغات

بعد از رسیدن به این صحنه باید 10 دقیقه بازی را متوقف می‌کردم تا [هوش و حواسم] سر جایش برگردد.

این محبوبیت به حدی رسیده است که کاربران مختلفی حتی ثور دنیای سینمایی مارول را به باد انتقاد گرفته‌اند. یازده سال است که کریس همسورث (Chris Hemsworth) در فیلم‌های مختلف مارول به ایفای این نقش می‌پردازد. شایان ذکر است که بازیگر ثور در God of War Ragnarok رایان هرست (Ryan Hurst) است؛ کسی که بازی در دو سریال The Walking Dead و Sons of Anarchy را در کارنامه دارد.

نمونه‌ای دیگر در ادامه قابل مشاهده است:

من بعد از یک ساعت God of War Ragnarok بازی کردن:

یوهانFormer GamerGodfather4224Hunterژنرال اردکشبح gsxr 🏴siavasho0ashil0oarash arman07Lonesome guyDARKSIRENEllie Terminator💙Ragnarök is here❄Alireza1882O2Tlou part 2 game of the centuryNoXiouSمهدی آرزومندیpc for everUNCLE ARTURmore

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا