بازی

درجۀ سنی «فقط بزرگسالان» Assassin’s Creed Mirage باعث تعجب طرفداران شد

درجۀ سنی «فقط بزرگسالان» Assassin’s Creed Mirage باعث تعجب طرفداران شد

اگر این درجه‌‎بندی سنی درست باشد، Assassin’s Creed Mirage به اولین بازی تاریخ شرکت یوبیسافت بدل خواهد گشت که برچسب «فقط بزرگسال» را دریافت می‌کند.

دلیل اصلی دریافت چنین رده‌بندی سنی‌ای «شرط‌بندی واقعی» ذکر شده؛ این بدان معنا است که بازی احتمالاً شامل لوت‌باکس‌های قابل خریداری با پول واقعی (بدون واحد پولی درون بازی) می‌شود. جالب است بدانید که در تاریخ یوبیسافت، هیچوقت شاهد چنین رده‌بندی سنی‌ای نبوده‌ایم. باید متذکر شویم پست اینستاگرام این شرکت درجه‌بندی سنی یاد شده را در دست انجام اعلام کرده و به نظر می‌رسد که هنوز نهایی نشده باشد.

در طول تاریخ، تنها 33 بازی درجه‌بندی سنی «فقط بزرگسال» را دریافت کرده‌‌اند که شامل Manhunt ،Outlast و Agony می‌شود. اخیراً سازمان رده‌بندی سنی ESRB تصمیم گرفته تا بازی‌هایی با «شرط‌بندی واقعی» را با چنین برچسبی منتشر کند، چرا که پای پول واقعی در میان است. البته توجه داشته باشید که اگر پای واحد پولی درون‌بازی در قبال لوت‌باکس‌ها در میان باشد قضیه فرق می‌کند.

تبلیغات
درجۀ سنی «فقط بزرگسالان» Assassin’s Creed Mirage باعث تعجب طرفداران شد

در عنوان Assassin’s Creed Mirage، شما در عصر طلایی بغداد و در نقش شخصیتی کاریزماتیک به نام باسم بن اسحاق قرار خواهید گرفت که در ابتدا تنها سارقی خرده‌پا است، اما با رهبری استادی به نام روشن (Roshan)، وارد قلعۀ الموت شده و به جمع قاتلانی به نام Hidden One می‌پیوندد. بازی تاکید قابل توجهی روی پارکور و شهرهای پرجمعیت دارد و هدفش مدرنیزه کردن مکانیک‌های کلاسیک است. شما می‌توانید از طریق این نشانی تریلر سینماتیک جذاب Mirage را مشاهده کنید.

بازی Assassin’s Creed Mirage در سال 2023 برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس و PC منتشر خواهد شد.

Invisible bearded usersnowgirlMehran.BaPorfosorPayaCastTlou part 2 game of the centuryDr.PyroMohamad4AEmperor Nima ShamsA Slashمحمدرضا نوروزیAlbertAlishzمتینگیمر خسته:)@alistarکاکاسنگیهادی صفاییmarioM.MTmore

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا