بازی

دعوت‌نامه‌ی بتای محدود Diablo 4 به برخی افراد ارسال شده است

دعوت‌نامه‌ی بتای محدود Diablo 4 به برخی افراد ارسال شده است

به گفته‌ی سازندگان Diablo 4، اولین سری دعوت‌نامه‌های بتای محدود آن که بخش پساداستانی بازی را در اختیار بازیکنان می‌گذارد، برای برخی از آن‌ها فرستاده شده است.

بازیکنان Diablo در وبسایت‌های Reddit و Resetera از دریافت دعوت‌نامه‌های این بتا در روز گذشته خبر داده‌اند. امکان تجربه‌ی محتوایی که پس از به اتمام رساندن بخش داستانی بازی قابل دسترسی است، در این بتا وجود دارد. محتوای یادشده شامل Nightmare Dungeons ،Whispers of the Dead ،Fields of Hatred ،Paragon Boards و جدیدترین بخش بازی یعنی Helltide می‌شود.

شرکت بلیزارد اینترتینمنت (Blizzard Entertainment) هفته‌ی گذشته گفته بود:

تبلیغات

بنا بر دلایلی تصمیم گرفته‌ایم که بتای محدود Diablo IV را به محتوای پساداستانی بازی اختصاص بدهیم. ما نمی‌خواهیم داستان بازگشت لیلیت (Lilith) به قلمرو Sanctuary را پیش از عرضه‌ی بازی لو بدهیم. بنابراین، این بتا بازیکنان را به زمانی پس از وقایع داستانی بازی می‌برد. علاوه بر آن، بسیاری از هواداران به این بخش از بازی بیش‌تر علاقه دارند. پس می‌خواهیم از رضایت‌بخش بودن و تنوع چالش‌هایش اطمینان حاصل کنیم.

بتای محدود Diablo IV برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس/اس و ایکس باکس وان در دسترس خواهد بود. بازیکنان می‌توانند با کاربران سایر پلتفرم‌ها رقابت کنند و پیشروی‌شان نیز به بازی اصلی منتقل می‌شود. شایان ذکر است که به گفته‌ی شرکت بلیزارد، افرادی که مدت قابل توجهی را در بخش پساداستانی Diablo 2: Resurrected ،Diablo Immortal و Diablo 3 گذرانده‌اند، به این بتای محدود دعوت شده‌اند.

بازی Diablo 4 در تاریخی نامشخص از سال 2023 انتشار می‌یابد و بتای عمومی آن از ابتدای سال آینده برگزار می‌شود.

vahid gamerEllie Millerامیر حسین

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا