هاست پرسرعت
بازی

دنیل کریگ از دلیل پایان‌ No Time to Die می‌گوید

دنیل کریگ از دلیل پایان‌ No Time to Die می‌گوید

پایان‌بندی آخرین فیلم جیمز باند به نام No Time to Die با حواشی بسیاری مواجه بوده و حال دنیل کریگ دلیل آن را توضیح می‌دهد.

دنیل کریگ (Daniel Craig) به عنوان آخرین بازیگر نقش جیمز باند شناخته می‌شود که تعریف جدیدی از این شخصیت را بر پرده سینما به تصویر کشید. آخرین هنرنمایی او در این فرنچایز در فیلم No Time to Die رقم خورده است؛ جایی که شاهد مرگ او در پایان داستان بودیم. اتفاقی که مورد بحث میان سینماگران قرار گرفته و واکنش‌های گوناگونی را دریافت کرده است.

حال دنیل کریگ نسبت به پایان‌ آخرین فیلم از جیمز واکنش نشان داده و فاش کرده که پیش از واگذاری این نقش به بازیگری جدید، در نظر داشته تا به دراماتیک‌ترین و بی‌نقص‌ترین حالت ممکن با جیمز باند خداحافظی نماید.

جیمز باند به عنوان یکی از شخصیت‌های نمادین تاریخ سینما شناخته می‌شود که مرگ او برای قرن‌ها به تصویر کشیده نشده است؛ عنوان آ[رین فیلم این مجموعه یعنی No Time to Die نیز تا حدودی این مسئله را تایید می‌کند. با این حال دنیل کریگ خواستار مرگ این شخصیت در صحنه پایانی فیلم بوده تا بدین صورت بازیگر بعدی به شکلی دراماتیک و به یاد ماندنی داستانی جدید از این شخصیت را روایت نماید.

تبلیغات

این بازیگر شناخته شده سینما پس از پایان فرنچایز جیمز باند، فرصت‌های جدیدی را پیش روی خود می‌بیند. پروژه سینمایی جدید او که Glass Onion: A Knives Out Mystery نام دارد، یکی از آثار مورد انتظار جهان محسوب می‌شود که توسط کمپانی نتفلیکس تهیه شده و در تاریخ 23 نوامبر (2 آذر) در دسترس مخاطبین قرار خواهد گرفت.

با وجود این که مجموعه James Bond با فیلم No Time to Die پایان یافته است، اما تلاش‌ها برای احیای آن با بازیگران جدید در دست اقدام می‌باشد. باید صبر کرد و دید که تهیه‌کنندگان این مجموعه چه بازیگری را برای ایفای نقش جیمز باند بعدی در نظر خواهند گرفت.

منبع: کولایدر

DARKSIREN

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا