هاست پرسرعت
بازی

سازمان FIA منتظر تعادل یافتن Gran Turismo 7 برای استفاده در مسابقات است

سازمان FIA منتظر تعادل یافتن Gran Turismo 7 برای استفاده در مسابقات است

مدتی است که نگرانی‌هایی حول محور همکاری فدراسیون بین‌المللی اتومبیل‌رانی (FIA) و Gran Turismo وجود دارد، اما مشخص شد که مشارکت این دو به اتمام نرسیده است.

فردریک برتراند (Frederic Bertrand)، مدیر بخش فرمول ای و فعالیتهای نوآورانه‌ی ورزشی در FIA، گفته است که این شرکت همکاری خود با Gran Turismo 7 را زمانی که بازی به ثبات بیشتری دست پیدا کند، احیا خواهد کرد.

بازی Gran Turismo به رقابت‌های FIA بازخواهد گشت

سازمان FIA منتظر تعادل یافتن Gran Turismo 7 برای استفاده در مسابقات است

نگرانی‌های همکاری FIA و Gran Turismo از زمانی آغاز شد که بخش بزرگی از برند FIA از بازی Gran Turismo 7 حذف شد. در ماه گذشته، FIA اعلام کرد که به جای آخرین نسخه‌ی Gran Turismo از Assetto Corsa Competizione برای برگزاری مسابقات اتومبیل‌رانی FIA در اکتبر 2022 استفاده خواهد کرد. هرچند، به نظر می‌رسد که این توافق دو طرفه بوده است. برتراند گفت که این همکاری به پایان نرسیده و آن‌ها با کازونوری یامائوچی (Kazunori Yamauchi) موافقت کرده تا برای بهبود Gran Turismo 7 صبر کنند.

برتراند این‌چنین گفت:

تبلیغات

مشکلی که در آن زمان برای مسابقات اتومبیل‌رانی داشتیم این بود که موارد زیادی برای پشتیبانی از مراسم زنده‌ نیاز بود و امکان فراهم‌سازی آن از طریق GT7 وجود نداشت؛ پس توافق کردیم تا در این مورد از Assetto Corsa استفاده کنیم. برای ما نیز آسان‌تر بوده، زیرا در کشورهای زیادی قابل‌دسترس است. اما هنوز از Gran Turismo در پروژه‌های دیگری استفاده خواهیم کرد و این پایان کار نیست. فقط پذیرش یک رویکرد کلی است و فکر می‌کنیم esports باید در دسترس افراد بیشتری قرار بگیرد.

برنامه‌های FIA برای ارزیابی مجدد سازگاری Gran Turismo 7 در هفته‌ی آینده خواهد بود و اگر بازی آماده باشد، آن‌ها مشارکت خود را برای سه ماه اول 2023 احیا خواهند کرد. اکنون بازی Gran Turismo 7 به صورت مکرر به‌روزرسانی دریافت می‌کند و این هفته نیز به‌روزرسانی جدیدی منتشر می‌شود که به صورت کامل از جزئیات آن رونمایی نشده است.

mh.pDARKSIRENمنتقد بزرگ صنعت گیمینگTlou part 2 game of the centuryگیمری عادیO2HerfeiyAlbertmeysambتاد خالی بند (مطمئنم استارفیلد 2022 میاد)Invisible bearded userSquatlatex2Emperor Nima ShamsDr.Pyro

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا