هاست پرسرعت
بازی

سریال God of War به بازی‌ها وفادار خواهد بود

سریال God of War به بازی‌ها وفادار خواهد بود

مدیر بخش سریال سرویس آنلاین آمازون اظهار داشته که این سریال God of War به درستی منابع را اقتباس خواهد کرد.

سریال خدای جنگ (God of War) جدیدترین اقتباس در حال ساخت بر اساس بازی‌های ویدیویی به شمار می‌رود که به تازگی، سرویس آنلاین آمازون پرایم دستور ساخت آن را به صورت رسمی صادر کرده است.

ساخت اقتباس‌ها از بازی‌ها در عین اینکه جذاب و جالب‌توجه به نظر می‌رسند اما ترس و وحشتی نیز در دل طرفداران قرار می‌دهند چراکه ممکن است تغییراتی در داستان و کاراکترهای مورد توجه آن‌ها ایجاد شود. با این حال،‌ مدیر بخش سریال سرویس آنلاین آمازون یعنی ورنون ساندرز در مصاحبه خود اظهار داشته که سریال «خدای جنگ» قرار است نسبت به بازی‌ها وفادار باقی بماند.

ورنون ساندرز در این مصاحبه خودش با اشاره به موفقیت‌های قبلی این سرویس آنلاین در ساخت اقتباس‌ها از بازی‌ها و کمیک‌ها اشاره کرده و سعی داشته تا به طرفداران اطمینان خاطر بدهد. او گفته:

از سریال انیمیشنی شکست‌ناپذیر (Invincible) تا سریال پسران (The Boys) ما تاکنون در زمینه ساخت اقتباس‌ها موفق عمل کردیم. از سوی دیگر، از این مسئله آگاه هستیم که بازی‌های «خدای جنگ» طرفداران بسیار پروپاقرص و شیفته‌ای دارد.

ما همیشه در آثار خود به دنبال هسته مرکزی احساسی درون داستان هستیم و به نظرم این مورد در بازی‌های «خدای جنگ» وجود دارد و همین نیز باعث شده تا این اثر واقعا خاص باشد.

تبلیغات

ورنون ساندرز در ادامه صحبت‌های خودش نیز اظهار داشته:

در مرکز همه چیز این فرنچایز،‌ داستانی از پدر و پسر و خانواده به چشم می‌خورد که در برابر چشم‌اندازی حماسی و غول‌پیکر به تصویر کشیده شده‌اند.

بنابراین، داستانی که مدیر اجرایی سریال یعنی راف جودکینز و نویسنده‌ها مارک فرگوس و هاک اوتسبی برای فصل اول سریال «خدای جنگ» نوشته‌اند، نه تنها به منابع اصلی وفادار باقی مانده بلکه به تنهایی نیز قانع‌کننده و جذاب است.

پس اگر هرگز این بازی‌ها را انجام نداده‌اید، مطمئنا عاشق این سریال خواهید شد و به آن جذب می‌شوید. فکر کنم این سریال به موفقیت بسیار بزرگی دست پیدا کند.

منبع: کولایدر

💔🐢🚬Ragnarök is deathKratosیوهانGOD OF WARmahdi12345scorpiones🤘Mohsenj74گیمر غمگینjiamojiVisible bearded manBoogimanامیرmitia KaramazovAbolfazlHahagod of warPouya????vafadarزلاتان ابراهیموویچ

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا