بازی

سریال Wednesday شباهت زیادی به فیلم‌های تیم برتون دارد

سریال Wednesday شباهت زیادی به فیلم‌های تیم برتون دارد

طبق گفته سازندگان سریال «Wednesday»، این سریال ریبوت فیلم‌ «Addams Family» نمی‌باشد و بیشتر یک فیلم تیم برتون هشت ساعتی است.

سریال جدید «Wednesday» در نتفلیکس با بازی جنا اورتگا پاییز پیش رو منتشر خواهد شد. تیم برتون با کارگردانی چهار از هشت قسمت این سریال اولین تجربه خود در کارگردانی سریال را رقم زده است. این سریال یک بازبینی کلی بر روی خانواده آدامیز انجام داده است ولی تمرکز اصلی داستان بر روی شخصیت ونزدی خواهد بود.

سازندگان سریال اعلام کردند که این سریال بازسازی فیلم کلاسیک نیست و هدف اصلی آن‌ها بازگویی یک داستان تیم برتون طولانی است و این داستان جدید شامل خانواده آدامز می‌شود. بر طبق گفته آن‌ها: «هدف اصلی ما ساخت یک فیلم هشت ساعته تیم برتون بود.» آن‌ها همچنین اعلام کردند کار کردن با برتون افتخار بزرگی برای آن‌ها بوده است مخصوصا بعد از اینکه او کارگردانی فیلم قدیمی را رد کرده بود ولی بعد از خواندن فیلم‌نامه این سریال با همکاری با آن‌ها موافقت کرده است.

او مشتاق بود بداند روند داستان سریال چگونه طی خواهد شد. بارتون سوالات زیادی درباره پروژه‌های گذشته از ما پرسید. او خوشحال بود شما زمان بیشتری را در کنار ونزدی و خانواده آدامز سپری خواهید کرد و او مجبور به گنجاندن تمام داستان در یک فیلم دو ساعته نیست.

تبلیغات

این سریال قصد دارد جنبه تازه‌ای از خانواده آدامز را به تصویر بکشد و به روابط عاطفی آن‌ها با یکدیگر مخصوصا میان ونزدی و پاگزلی بپردازد. با وجود اینکه ونزدی به روش‌های مختلف و منحصر به فرد خود بردارد خود را شکنجه می‌دهد، همچنان در مقابل دیگران از او محافظت کرده و اجازه نمی‌دهد شخص دیگری او را آزار دهد.

سریال «Wednesday» پاییز امسال برای فصل هالووین در نتفلیکس منتشر خواهد شد ولی هنوز تاریخ دقیقی از انتشار این سریال ارائه نشده است.

منبع: مووی‌وب

موای

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا