هاست پرسرعت
بازی

سورس کد بازی GTA V در اینترنت پخش شده است

سورس کد بازی GTA V در اینترنت پخش شده است

بخشی از سورس کد بازی GTA V قبل از حذف DMCA، به صورت آنلاین به بیرون درز کرد که بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌ها داشته است. بخش امنیت راکستار (Rockstar) اوضاع جالبی ندارد.

این کدهای مرجع شامل محتویاتی از دو بیلد مختلف بازی هستند، از جمله برخی داده‌ها که هرگز به نسخه نهایی GTA V در هیچ پلتفرمی راه پیدا نکردند. کدهای فاش شده ظاهرا شامل توابع اسکریپت‌نویسی، صفحات کدنویسی شده، یادداشت‌های سازندگان، برخی از کدهای ضد تقلب و حتی برخی محتویاتی است که طبق گفته DSO Gaming، هرگز وارد نسخه نهایی Grand Theft Auto V نشدند.

تبلیغات

تایید کامل هر یک از این داده‌ها دشوار است، زیرا اطلاعات لو رفته به طور کامل از سطح اینرنت حذف شده‌اند. اگرچه کاربران Reddit موفق شدند از برخی از فایل‌ها اسکرین شات بگیرند. گزارش شده است که کد مرجع GTA V، همزمان با افشای اطلاعاتی عظیم GTA 6 در ماه سپتامبر، به سرقت رفت. شرکت مادر راکستار (Rockstar)، تیک-تو اینتراکتیو (Take-Two Interactive)، بعدها تایید کرد که این افشای اطلاعاتی، واقعی است.

هکر این اطلاعات دستگیر و به سوء استفاده رایانه‌ای متهم شد. گزارش شده است که این هکر، قبل از دستگیری موفق به فروش کد مرجع GTA V شد و خریدار آن نیز تلاش کرد که مجددا آن را بفروشد. اگرچه هیچ یک از جزئیات اطلاعات لو رفته GTA V هرگز تایید نشده‌اند، اما این افشای اطلاعاتی بنزین بیشتری به آتش مشکلات امنیتی راکستار می‌افزاید.

DARKSIRENTlou part 2 game of the centuryدروازه بان جهنم🌚🗿🤝میام رو خطتmonika.sheydaParham_ShBlackCityTUPACKratosPorfosor🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷Chris redfieldامیر حسینامیراریاباستیانعلیهادی صفایی

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا