بازی

سونی: امکان عرضۀ بازی‌های میان‌نسلی بیشتری وجود دارد

سونی: امکان عرضۀ بازی‌های میان‌نسلی بیشتری وجود دارد

با شروع هر نسل، عرضۀ عناوین بین‌نسلی به‌تدریج کمتر می‌شود، خصوصاً عناوین انحصاری. اما ظاهراً قرار است زمان بیشتری شامل حال دارندگان پلی استیشن 4 شود.

بازی God of War Ragnarok قطعاً اخرین عنوان استودیوهای پلی استیشن نخواهد بود، اما در حال حاضر آخرین موردی از آن خواهد بود که قرار است روی پلی استیشن 4 منتشر شود. هرچند، رئیس استودیو‌های پلی استیشن، آقای هرمن هالست (Hermen Hulst)، به‌تازگی گفته است که امکان دارد آن‌ها بعد از سال 2022 نیز به عرضۀ بین نسلی بازی‌ها برای پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 ادامه دهند.

تبلیغات

سونی در گذشته اعلام کرده بود که برنامه دارد تا سال مالی 2025 به کار کنسول پلی استیشن 4 پایان دهند که از آوریل 2024 شروع می‌شود. انتظار می‌رفت که این شرکت با شروع سال مالی بعدی که از آوریل 2023 آغاز می‌شود، این پروسه را آغاز کند. اگرچه، ظاهراً این روند تأخیر خواهد خورد، چراکه آقای هالست در مصاحبۀ اخیر خود متذکر شده است که «به هیچ وجه نمی‌خواهیم میلیون‌ها بازیکن فعال پلی استیشن 4 را فراموش کنیم و خواستار آن هستیم که مطمعن شویم آن‌ها نیز بازی‌های خوبی شامل حالشان می‌شود.»

در حال حاضر، بازی‌هایی چون Marvel’s Spider-Man 2، Rise of the Ronin و Marvel’s Wolverine تنها برای پلی استیشن 5 معرفی شده‌اند، ولی بازی‌های زیادی از استودیوهای پلی استیشن هستند که هنوز از آن‌ها پرده برداشته نشده است، خصوصاً در بخش عناوین سرویس‌محور. آقای هالست می‌گوید که این شرکت در حال بررسی هرکدام از عناوین آینده است تا دربارۀ انتشار میان‌نسلی آن‌ها تصمیم‌گیری کنند.

❤GOD OF WAR❤Nimaalireza1988MasterTlou part 2 game of the centuryDota2Dr.PyroداییRich ManBlue fireهادی صفاییتاد خالی بند (مطمئنم استارفیلد 2022 میاد)oskolCapitanChris redfieldKHEDER_Pro_GamerOld blacksmithامیرعلییوهانmore

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا