بازی

سونی در اضافه شدن Death Stranding به گیم پس نقشی نداشته است

سونی در اضافه شدن Death Stranding به گیم پس نقشی نداشته است

به گزارش رسانه‌ی پوش اسکوئر (Push Square)، شرکت سونی در اضافه شدن بازی Death Stranding به گیم پس رایانه‌های شخصی (PC Game Pass) هیچ نقشی نداشته است.

اگرچه این شرکت حق نشر بازی مذکور را در اختیار دارد و هزینه‌ی توسعه‌ی آن را بر عهده داشته است، یکی از اعضای سونی در گفت‌وگو با این رسانه اعلام کرد:

عرضه‌ی نسخه‌ی رایانه‌های شخصی Death Stranding به استودیوی کوجیما پروداکشنز (Kojima Productions) و شرکت 505 گیمز (505Games) مربوط می‌شود و سونی اینتراکتیو اینترتینمنت (Sony Interactive Entertainment) نقشی در آن ندارد.

تبلیغات

سونی

اکنون، این پرسش ایجاد می‌شود که این شرکت بزرگ ژاپنی چگونه قراردادی بسته است که هیچ اختیاری بر محل و شیوه‌ی انتشار محصولش ندارد؟ شایان ذکر است که بازی MLB The Show نیز شرایطی مشابه داشت.

همچنین، نسخه‌ای که روی گیم پس رایانه‌های شخصی قرار گرفته است، همان نسخه‌ی اصلی و ابتدایی بازی است و نه نسخه‌ی Director’s Cut. شرکت 505 گیمز مسئولیت انتشار نسخه‌ی Director’s Cut در فروشگاه‌هایی نظیر استیم را بر عهده داشت که با توجه به آن، می‌توان حدس زد که برای این نسخه از بازی Death Stranding، قراردادی با شرایط متفاوت منعقد شده است.

Gidoraموایگیمری عادیHeisenbergSky ManAlborzkiaPorfosorZ2656IRGCTlou part 2 game of the century1100عمو فیل کبیرInvisible bearded userناتی گادsamul@alistarDr.Pyroگیمرهای دو دوتا پنج تاABDVDmore

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا